Wpis z mikrobloga

@Jezus-Marian-Pawel: Tak, to propaganda by odwrócić uwagę od meritum i pchnąć wahadło ze skrajności w skrajność. Problemem nie jest program demograficzny (500+), który jest absolutnie potrzeby, tylko jego realizacja przez redystrybucję. A powinien być zrealizowany bez redystrybucji za pomocą zwolnień podatkowych, co by dodatkowo stymulowało produktywność i klasę średnią.

Problemem nie są podwyżki dla urzędników, które absolutnie powinny nastąpić, by utrzymać kompetentnych urzędników. Problemem jest przerost zatrudnienia w administracji.
@MiKeyCo: tak jest, to właśnie lewactwo zatopiło titanika, a nie jakieś lody. W końcu ocieplenie klimatu to ściema, a więc lód nie odczepił się od bieguna :)

Tak, to propaganda by odwrócić uwagę od meritum i pchnąć wahadło ze skrajności w skrajność.

Skrajnością jest fakt, ze pis wydaje nawet więcej niz tusk w swoim najgorszy roku no no. Skrajnością jest fakt, ze reforma edukacji moze i dobry pomysł, ale nowy progra
@Jezus-Marian-Pawel: Durny to sam jesteś jeśli tak płytko wszystko analizujesz. Na argumenty nie odpowiadasz tylko zmieniasz temat i unikasz rzeczowej dyskusji. Podwyższa dla urzędników jest niezbędna. Program demograficzny także, tylko w zmienionej formie.
@MiKeyCo: napisałem ci na początku analogie do titanica, a potem podałem kontrargumenty. Wymieniłem najgorzej przeprowadzane reformy pisu, i przypomniałem ze pis w ciągu roku juz o kilka tysięcy zwiększył kasę na biura poselskie dla posłów. Dziś to kilkanaście tysięcy miesięcznie.
@Jezus-Marian-Pawel: Bzdury wierutne: 500+ i podwyżki dla urzędników to ani reformy, ani najgorsze.

przypomniałem ze pis w ciągu roku juz o kilka tysięcy zwiększył kasę na biura poselskie dla posłów. Dziś to kilkanaście tysięcy miesięcznie.


Jak zwykle odwracanie uwagi od spraw ważnych. Kasa dla posłów to mały pikuś. Istotna jest ich produktywność. Jeśli ona będzie wysoka to ta kasa jest niezwykle niska. Dlatego powinniśmy odejść od partiokracji i centralnego zarządzania partiami.
@MiKeyCo:

Jak zwykle odwracanie uwagi od spraw ważnych. Kasa dla posłów to mały pikuś. Istotna jest ich produktywność. Jeśli ona będzie wysoka to ta kasa jest niezwykle niska.

hahaha, faktycznie, stado lemingów, którzy ślepo idą za swoim szefem i mają w dupie wyborców.

Dlatego powinniśmy odejść od partiokracji i centralnego zarządzania partiami

Za duzo tego alkusa, co to obesrał woJOWników. Jak tam, dlaczego nie mówi nic o JOWach, na listy powciągał
@Jezus-Marian-Pawel: Widzę, że dyskusja z tobą całkowicie mija się z celem. Bo ani konkretna, ani to dyskusja, ani ciągła wymiana argumentów. Zamiast tego mamy skakanie pomiędzy tematami i bardziej biadolenie u cioci na imieninach po drugim głębszym.