Wpis z mikrobloga

@WebnetMobile: Nooo muszę przyznać, że prezentuje się całkiem fajnie i działa błyskawicznie. Ale na pierwszym, alobo drugim slajdzie(w tych slajdach, co pokazują się przy pierwszym uruchomieniu) pamiętam, że coś mi się nie podobało ;>

No i nadal brakuje mi możliwości wyłączania aplikacji. Może gdzieś w menu byś dał taką opcję? Dlaczego tak często się o tym zapomina?

No i może podgląd obrazków w aplikacji by się przydał?
Ale na pierwszym, alobo drugim slajdzie(w tych slajdach, co pokazują się przy pierwszym uruchomieniu) pamiętam, że coś mi się nie podobało ;>


W menu wybierz "Samouczek" i bedziesz mial te slajdy ponownie. Obejrzyj i powiedz co tam Ci nie pasowalo.

No i nadal brakuje mi możliwości wyłączania aplikacji. Może gdzieś w menu byś dał taką opcję? Dlaczego tak często się o tym zapomina?


Nie bardzo, bo to nie ma zadnego sensu w
@WebnetMobile: Znaczy się, chodzi mi o to, że na wykopie nie widzę miejsca, gdzie miał bym pozyskać klucz, aby się w wykoparce logować. Bo ikonkę do 'logowania' widzę. Nie potrafię znaleźć miejsca, skąd miał bym dostać klucz. Bo przeglądanie wykopu będąc nie zalogowanym, to tak jakbym lizał szybę wystawy w cukierni ;-)

Po prostu przywykłem do zamykania aplikacji których nie używam, może i błędnie, nie mówię nie. Będę musiał się chyba
@anonim1133:

Znaczy się, chodzi mi o to, że na wykopie nie widzę miejsca, gdzie miał bym pozyskać klucz, aby się w wykoparce logować.


Masz w okienku logowania przycisk "Jak uzyskac klucz do aplikacji". Prowadzi tu: http://www.wykop.pl/dodatki/pokaz/123/ i tam masz przycisk powiazania z aplikacja. Srednio to wygodne deilkatnie mowiac ale to juz nie moja wina...

Więc się powtórzę, tak dla pewności. Skąd mam wziąć ten klucz do logowania :) Pisze o jakimś
@WebnetMobile: LG GT540. Próbowałem przewijać to okienko, ale żadnego przycisku nie widzę.

A co do samouczka, slajd "Pełen komfort".

Nie powinno to brzmieć tak: "Lubimy ładne i użyteczne narzędzia, stąd intuicyjność i estetyka interfejsu" ? Bo to dlatego pasuje tam jak śliwka sośnie ;-)

Połączyło się bezbłędnie. Podkreślę raz jeszcze błyskawiczność działania ;-) Nawet na kompie wykop działa mi wolniej :)
@anonim1133:

Nie pokazało mi dziś, że mam powiadomienia, a były.


Niestety wycialem za duzo kodu zwiazanego z powiadomieniami dot. powiadomien i nie dziala do konca w tej wersji (czytaj: czasami powiadamia ale czesto nie).

A na mikroblogu strasznie malo wpisów pokazuje,


A jak wchodzisz? Z menu na toolbarze? U mnie jest wszystko co byc powinno

chyba tylko jedną stronę?


Zawsze na poczatkui jest 1 strona ale dalesze sa doczytywane jak scrollujesz
@anonim1133: "Połączyło się bezbłędnie. Podkreślę raz jeszcze błyskawiczność działania ;-) Nawet na kompie wykop działa mi wolniej :)"

Byloby fajnie gdybys zmarnowal chwile swojego czasu i ocenil Wykoparke na wykopowej stronie oraz w Markecie, przy czym byloby jeszcze lepiej gdybys zechcial nasmarowach choc pare zdan recenzji tu i tu bo np, poza bodaj jednym komentarzem w Markecie, reszta to jakis zalosny troling na ktory az przykro patrzec, a i na wykopowej