Wpis z mikrobloga

Co powiesz o jej występie w tym programie, jak i o 'stanie' w jakim się znajdowała?


@Gimbazjon303: Szczerze to niezbyt mnie to obchodzi, dała mi rozrywkę xD Podziwiam, że chociaż będąc w takim stanie i tak mówiła rzeczowo i inteligentniej od gościa. Bratkowska <3
  • Odpowiedz
Szczerze to niezbyt mnie to obchodzi, dała mi rozrywkę xD Podziwiam, że chociaż będąc w takim stanie i tak mówiła rzeczowo i inteligentniej od gościa. Bratkowska <3


@artpop: Słodki jezu... Artpop czym ty się różnisz od PiSowskich troli, którzy są fanatycznie bezkrytyczni wobec obecnego rządu?
Nie przeszkadza ci, że naćpana/pijana osoba ma wygłaszać poglądy (i do nich zachęcać), o które poniekąd i ty walczysz?

Szczerze to niezbyt mnie to obchodzi, dała
  • Odpowiedz
@Gimbazjon303: Nie uważam Bratkowskiej za jakąś twarz polityczną, ot ciekawostka.

Nie przeszkadza ci, że naćpana/pijana osoba ma wygłaszać poglądy (i do nich zachęcać), o które poniekąd i ty walczysz?


@Gimbazjon303: Nie została tam zaproszona dla swoich poglądów typowo feministycznych tylko do rozmowy z Kowalskim/na temat tego co mówił.
  • Odpowiedz
@artpop: Została przedstawiona jako feministka i wypowiadała się o imigrantach/kobietach itp. będąc #!$%@? - taka sytuacja.
No bardzo legitnie to wygląda.

Nie uważam Bratkowskiej za jakąś twarz polityczną, ot ciekawostka.


To nie ma znaczenia w sprawie. Jest propagatorką ruchu feministycznego w Polsce. Zrobiła siarę jak #!$%@?. Tego Artpop nie da się obronić xD
Wartym zanotowania jest fakt, że ta pani może mieć jakieś problemy ze sobą, bo nie potrafi się ogarnąć,
  • Odpowiedz
@artpop byłem przekonany, że #!$%@? głupoty, jak zwykle masz w zwyczaju, ale dla formalności obejrzałem ten program i okazało się, że #!$%@? do kwadratu. Podziwiam Twojego dentystę, bo musisz bardzo mocno zaciskać zęby z zażenowania podczas klikania "wyślij" w swoich komentarzach. Wiem, że bycie skrajnym lewakiem i dopasowywanie swoich poglądów do idiotycznej ideologii to ciężki temat, zwłaszcza kiedy trzeba dyskutować z drugą stroną. Pozdrawiam.
  • Odpowiedz
Wy tu gadu gadu, a ta Pani:

Pracuje jako nauczycielka języka polskiego w Wielokulturowym Liceum Humanistycznym im. Jacka Kuronia w Warszawie w ramach Zespołu Społecznych Szkół Ogólnokształcących Bednarska
  • Odpowiedz
@artpop: wybacz, ale nie powiedziała nic mądrego. Stwierdziła, że ludzie swoją frustrację niesłusznie kierują z polityków na uchodźców, a to gówno prawda. Mieszkam w Szwecji, dużą część czasu spędziłam z tymi "uchodźcami" - jakieś 50-70% procent tych uchodźców to byli zwykli migranci ekonomiczni i młodzi faceci, którzy uciekli przed wojskiem w swoim kraju. Jakiś niewielki procent tych ludzi, to ludzie, którzy faktycznie byli prześladowani, ich członkowie rodzin zginęli itd. Ale to
  • Odpowiedz
@cynamonowa: Wow, ty rownież jesteś migrantką ekonomiczną - co cię czyni kimś lepszym od nich? I skąd masz te oficjalne rządowe statystyki (70%)? Dlaczego uciekanie przed wojskiem ma być złym powodem? Zrobiłbym to samo. Co do gwałtów to dobrze wiesz jaka jest definicja gwałtu w Szwecji. I skoro jest tam tak źle - jak to możliwe, że nadal tam mieszkasz?
  • Odpowiedz
@artpop: jest różnica, bo ja nigdy nie żyłam za pieniądze szwedzkich podatników. Żeby tu żyć musiałam przejść masę urzędów, wypełniania papierów, musiałam mieć pracę, nie wyobrażasz sobie ile to było roboty, załatwiania, nerwów, oczekiwania na pozwolenia itd. Byłam skontrolowana od A do Z. Później spotykałam młodych mężczyzn, którzy zaczynając lekcje o 8 przychodzili na 10, wiecznie zmęczeni i znudzeni, czegoś takiego jak wysiłek nie zaznali i te umordowane muzułmańskie kobiety, zazwyczaj
  • Odpowiedz