Wpis z mikrobloga

Szukam nowych ciuchów na #rower i nie tylko. Podlinkujcie jakimś sklepem. Trafiliście na jakieś fajne promocje? Przejrzałem raptem 4 sklepy i zaćmienie, pozapominałem nazw innych. ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Może ktoś szukał też ostatnio i podrzuci coś:
- secik, koszulka, spodenki, skarpetki, coś stylowe, w guście podia.cc, rapha, whatver, im mniej napisów i kolorów tym lepiej, a jeśli kolorowe to coś stonowanego,
- oksy: zastanawiam się nad Oakley Radar Prizm, ale cena nadal powala, coś w zamian?
- buty: #tylkobialebuty, Giro za drogie, SiDi są ok ale z tego co widzę (przynajmniej na velo.pl) nie ma w moim rozmiarze niczego białego, shitmano odpada,
- kask: tutaj to już w ogóle nie mam pojęcia, ale to pytanie głównie do #rowerowykrakow gdzie jest spory wybór kasków? ewentualnie gdzie w ogóle znajdę kaski giro, meta, speca, catlike? Oczywiście też biały lub czarny, jednokolorowy.
- skarpety, czapka pod kask,

Do roweru jeszcze klocki i nową owijkę, i nowe bloki SPD. Z blokami w sumie nie problem, z klockami tak samo, ale owijka, lizardskin, czy inna, oto jest pytanie.

Aktualnie mam ciuchy m.in. podia i jestem zadowolony, Castelli to to nie jest, ale może być. Chciałem coś Castelli ale irytują mnie napisy na ciuchach, jak nie jakieś durne ULTIMATE PERFORMANCE to coś innego. (,)

Nie chcę chińczyków.

#szosa
  • 11
@Traviu: Panie, elaborat można tu walnąć, więc w skrócie
1) lapassione, isadore, more + ściąga z profili typu wtfkits i cyclingtips.
2) jak oakleye to z uk.
3) northwave, dmt, bontrager
4) nie chcesz catlike'a, ale bikershop, bike-rs
5) czapka z raphy, skarpety do byle kogo, byle w prawilnej długości.

Jeśli masz Podię treningową, to owszem, jeśli teamową to jest to poziom Castelli. Zawsze możesz sobie zrobić własne ciuchy.
4) nie chcesz catlike'a


@fixie: dlaczego?

Dzięki, mam sklerozę w tak młodym wieku. :( Z tego co widziałem to Oakleye z UK to różnica 50 zł. Mylę się?
Podie mam starą kolekcję team edition, szyta jeszcze w queście więc w sumie daleko do Castelli. :P Spodenki nowsze, Raso, są ok, ale wkładka lubi mnie otrzeć, w innych portkach z BikePure tego problemu nie miałem.