Wpis z mikrobloga

#android #xiaomi

Siema. Ma ktoś numer wersji FB Messengera zanim dodali te snapopdobne funkcje?
Potrzebuję ściągnąć z APK Mirror.

Bo moje Redmi 3 Pro ma wyraźny problem z współpracą z ostatnimi wersjami messengera. Wygląda, że ten aparat nowy muli, bo telefon chodzi jak 486, a poza messengerem śmiga jak rakieta... Na starych wersjach było dobrze, ale zrobiłem update przypadkiem zupełnym.
  • 10
@Rosderf: używam też swiftkey i w tej najnowszej wersji nie dość, że zacinał się tak, że nie można było nic napisać to jeszcze lista kontaktów migała ("Nie można wyświetlić treści" co pare sekund). Ja nie wiem co Oni tam za małpy zatrudniają do programowania ;p
@MikiPL: Ja z najnowszym messengerem mam ogólnie 2 problemy. W jednym gdy chcę nagrywać filmiki to się apka zwiesza i nie odpowiada, w drugim problemie czasem jak jest dymek z daną osobą co piszę, to sam ten dymek potrafi zwiesić na max telefon z 4gb ram'u...
@miciek335: dlatego, ja wróciłem właśnie do wersji 89, bo pamiętałem że ta wersja sprzed dodania tego niby snapchata działa dobrze. Mam wrażenie, że problem jest w dostępie do aparatu... messenger gryzie się widocznie z softem albo hardwarem od xiaomi :D nie wiem, nie znam się na aplikacjach na andka :D