Wpis z mikrobloga

@xer78 huh? Nie rozumiem parowania. Radio wpięte do auta i telefon sparowany z radiem. Jak ktoś dzwoni to wciskam knefel na radiu i mam na głośnikach rozmowę. Mikrofon wpięty i jest w nawiewów xD
  • Odpowiedz
@MoHardcore: A co tu rozumieć? Mam osobny zestaw głośnomówiący Nokii niezależny od radia.
Odbieram przyciskiem, radio się wycisza na czas rozmowy. Rozmowa leci przez dodatkowy ukryty głośnik.
  • Odpowiedz
Siedzisz z rodziną przy stole, #!$%@? rosół; RMF FM leci w tle i tu nagle : "Szukasz dobrego środka na zapalenie pochwy?"


@chocolatebear: Może spróbujcie jeść zamiast #!$%@?ć.
Nie wiem co gorsze RMF czy reklama środków na zapalenie pochwy.
Przecież tego się nie da słuchać nawet przy wypróżnianiu.
  • Odpowiedz
@xer78: Tak jak napisałem siedziałem z rodzina przy stole. Gdyby to było zależne ode mnie to puściłbym jakiegoś hard rocka ze spotify -.- "spróbujcie jeść zamiast #!$%@?"? Bitch Please... Usuń konto
  • Odpowiedz
@yipawka: Popieram. Już dawno to mówiłem. Piosenki z takimi dźwiękami tez powinny być zakazane. Kiedyś jadę sobie w korku, radio tak na "półmaxa" i słyszę karetkę, przyciszam, słucham - nic. Podgłośniłem i znowu karetka. Dopiero wtedy ogarnąlem o co chodzi...
  • Odpowiedz
@Sarpens: w dużej ilości japońskich samochodów radio to zintegrowana cześć tzw systemu multimediów. Niemożliwe jest bez poważnych ingerencji zamontować radio na usb, można jedynie do niektórych zamontować kabel z Jackiem. I tyle.
  • Odpowiedz