Wpis z mikrobloga

@Luka_Wars: Byłeś/widziałeś kiedyś? Bo ja właśnie różne opinie słyszałem. Jedne takie jak Twoja, drugie, że gimbo-zjebów jest sporo, ale da się normalnie spotkać i pogadać z normalnymi ludźmi, bo tych też sporo...
@Luka_Wars: skoro na żadnym nigdy nie byłeś, a tym bardziej tym konkretnym, to równie dobrze ja mogę się wypowiadać o wartości merytorycznej ostatniego zjazdu fizyków w Zurychu, bo tyle samo o tym wiem ( ͡º ͜ʖ͡º)


tak na szybko- występ koto, pokaz kendo i streszczenie japońskiej mitologii, były bardzo ciekawe, może jeszcze z raz pojadę jeżeli będą znów tego samego (jednego) dnia te rzeczy
to równie dobrze ja mogę się wypowiadać o wartości merytorycznej ostatniego zjazdu fizyków w Zurychu,


@Garindor: Taka drobna różnica - fizycy to naukowcy, widownia konwentów to nieletni. A teraz porównaj wartość merytoryczną na tych dwóch spotkaniach. Zaorałeś się ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Garindor: Czyli nie mogę powiedzieć, że zjazd fizyków jest bardziej merytoryczny od konwentu M&A w #!$%@?ówku, bo na żadnym nie byłem? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Zdajesz sobie sprawę, że relacje i program konwentów znajdują się w internecie?
@Luka_Wars: nie możesz ocenić, że content żadnego z nich jest bezwartościowy na podstawie czyjejś opinii z yt, bo po 1- jest subiektywna (jak rozumiem to tylko relacja post facum, a nie nagranie samego contentu), po 2- nie dotyczy całości contentu, po 3- mówisz cały czas o jakimś konwencie w #!$%@? dolnym a nie o Aishiteru o którego pytał op, ani o Animatsuri, na podstawie którego jest moja opinia, tyle chciałem przekazać,