Wpis z mikrobloga

@dariusx: Miałem, wytrzymałem z tym telefonem 3 miesiące. Syfiasty android, zawiesza się po tygodniu od formatu. W ciągu tych właśnie 3 miesięcy telefon stracił na wartości 300 zł przez to, jak zapchany jest nasz rynek tym modelem.

Nie jestem fanboyem #xiaomi , ale kupiłem nowe od Chińczyka Redmi Note 3 Pro i bardzo sobie chwale, tylko że to ponad 200 zł o twój budżet
@dariusx: mam taki, na telefonach się nie znam zbytnio, mogę powiedzieć tyle, że ładuję raz dziennie (bez przerwy wlaczone wifi lub transfer), zdjęcia mogą być, głębiej na telefonach sie nie znam jako różowy pasek, ale mogę odpowiedziec nana ewentualne pytania.
@Szyn44: @Kion: @EndlessDream: @WhiteMamba: Mam ten telefon prawie od II lat, teraz różowa go użytkuje. Nie wiem co robicie z telefonami (pewnie katujecie je grając w WoT;a ) trzyma 2 dni z użyciem facebooba, pisaniem smsów/ dzwonieniem. Telefon się nie wygina od ładowania, a potrafi się wygiąć od trzymania go na tyłku i siadania na nim(jak portfel) Nie zapominajcie, że telefony robią co raz cieńsze, a ten jest