Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Uwaga mała sprawa związana z #kolczmajk
Nie zauważyliście, że Kołcz Majk nie chwali się wykształceniem? #grzesiak wręcz epatuje swoimi dokonaniami naukowymi, dlaczego nasz ulubiony Kołcz tego nie robi? Nie za bardzo można też coś znaleźć w Internecie. Odpowiedź was zszokuje.

Ale na początek mały wstęp. Mam w rodzinie osobę jeżdżącą do #kalisz na szkolenia Kołcza Majka.
Od kiedy zaczęła tam jeździć to wygląda jak słup reklamowy MentalWay, po każdym szkoleniu cała masa koszulek, kubków i smyczy, pół rodziny obdarowane "Dynamiką Bogactwa" i "Mental Women". Chwali się tym, że jest jakimś Diamentem czy jeszcze wyżej VIPem w tym wszystkim i ma dostęp do Kołcza podczas przerw itp. To tyle w ramach wprowadzenia a teraz konkret.

Podczas imprezy rodzinnej siedząc naprzeciw mnie w koszulce "Mental cośtam..." nawija mi na uszy jaki to Kołcz Majk ahh i ohh.
Z ciekawości zapytałem, "Hej a jakie twój kołcz skończył w ogóle szkoły?"
Na co otrzymałem odpowiedź, "Skończył technikum obróbki skrawaniem w Kaliszu... ALE to nic nie znaczy w dzisiejszych czasach bo on jest mądry".
Mnie zamurowało, jak to technikum (z całym szacunkiem dla techików)? Czy przy tak delikatnej sprawie jak praca z ludzką psychiką nie trzeba mieć jakiś wyższych kierunkowych studiów?
Dajcie znać na fanpage "Zdelegalizować..." niech przycisną Kołcza, żeby napisał jakie uczelnie skończył.

#mlm #coaching #kolczmajk #afera

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: dorotka-wu
  • 8
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: po co mu szkoły jak i tak kosi kasę na naiwnych? Z tego co zauważam to na szkoły najbardziej patrzą ludzie bez osiągnięć, których jedynym "osiągnięciem" jest papierek w szufladzie. Co nie OPie?

PS: Nie zmienia to faktu że ten kołcz Majk nie ma wartościowych osiągnięć. Bo manipulacja naiwnymi to nic wartościowego.

Czy przy tak delikatnej sprawie jak praca z ludzką psychiką nie trzeba mieć jakiś wyższych kierunkowych studiów?


Co
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania z tym technikum z tego co kojarzę to ściema, żeby wiecie podkreślić jak bardzo szkoły nic nie dają itd, jestem z Kalisza i co jakiś czas się ten człowiek przewija w rozmowach o jakieś tam studia ma, nie przypomnę sobie co to jest
  • Odpowiedz