Wpis z mikrobloga

@SPR8 widziałem gdzieś filmik gdzie gościu mówi, że nie da się robić bh bez skryptów. Ale w sumie nie wiem na ile info prawdziwe.
@SPR8: bh jest tak często potrzebne, ani takie długie. mam na myśli, że zazwyczaj można bunnyhopować tam gdzie musiałbyś przebiec i np wtedy awp cie może łatwiej trafić, niż gdy sobie bh z 3 skoków zrobisz.
@SPR8: Movement na tym silniku jest takim rakiem, że nie daje takiej przewagi jak na silnikach quake, choć cormac kiedyś pisał, że budowali source engine na jego pracy (a bardziej na GoldSrc), ale wyciągnęli tylko to co #!$%@? XD
@SPR8 umiałem bardzo dobrze bh w cs 1.6 w csgo trochę gorzej, ale i tak nie ma tragedii. Mi się to przydaje co mecz. Nawet przy raszowaniu pomaga, bo jak biegniemy to swoich wyprzedzam nawet jak idą na nozu. Najważniejsze żebyś sobie ustawił binda na skakanie na rolce od myszki.

A co do bana, to nie ma opcji, żeby go dostać jak nie używasz żadnych skryptów do tego
@SPR8 w csgo nie da się robić bh na mm, jest ograniczenie prędkości. Rozpedzisz się do maxa i dostajesz spowolnienie, że szybciej byś się czolgal jakby się dało. Czasem da się zrobić z 5 skoków zanim cię spowolni i to ma czasem sens, ale nie przebiegniesz tak całej mapy.