Wpis z mikrobloga

#nfl #superbowl #sport #usa #wygryw
Tom Brady - amerykański futbolista występujący na pozycji quarterbacka w New England Patriots. Jeden z najwybitniejszych zawodników w historii NFL.
-siedmiokrotny uczestnik Super Bowl,
-pięciokrotny zwycięzca Super Bowl,
-czterokrotny Super Bowl MVP,
-zdobywca wielu nagród indywidualnych oraz posiadacz kilkudziesięciu rekordów ligi.
Żonaty z brazylijską modelką Gisele Bündchen, z którą ma trójkę dzieci. Brady posiada irlandzkie (po ojcu) i polskie (po babci od strony matki) korzenie. Jest wyznania katolickiego. Jego dobrym przyjacielem, jest prezydent Stanów Zjednoczonych Donald Trump. Wg. Forbesa zarabia rocznie ok. 44.1 mln $.

Proszę państwa, OTO TWARZ WYGRYWA:
llllllll - #nfl #superbowl #sport #usa #wygryw 
Tom Brady - amerykański futbolista w...

źródło: comment_jXYZKw0b1G7csszluAYEQlqqgPGR5V9z.jpg

Pobierz
  • 28
@llllllll: Dodajmy też, że na początku sezonu był zawieszony na 4 mecze za oszustwo w poprzednich play off a za czasów jego i obecnego trenera patsów było też kilka innych afera, związanych z oszukiwaniem podczas meczów.
W nienawiści do patriots tak zostałem wychowany.
@Sarpens:

Po wybraniu Brady'ego w drafcie miała miejsce następująca scena. Wg właściciela Patriots:

"We already had three quarterbacks, and he was a skinny beanpole," Kraft said. "He had a pizza box under his arm, and he came over and introduced himself to me and said, 'I'm Tom ...' I said. 'I know who you are. You're Tom Brady, our sixth-round draft choice. Then he looked me right in the eye and
@celtics: Wiem co zrobić, istnieją ludzie któzy posiadają tzw fuck face, to ludzie których od pierwszego wejrzenia po prostu nie znosisz, ja tak mam i z Bradym i Belicheckiem, plus te wszystkie afery, naciaganie przepisów itp itd jno nie trawię ich może za wyjątkiem Gronkowskiego.

@HalfManHalfAmazing: No chyba nie sugerujesz, że o tym nie wiedział?
@HalfManHalfAmazing mam nie przecze, wolałbym 100x bardziej żeby wygrali Falcons. W byciu kibicem to normalne że ma się swoje sympatie i antypatie. A Patriots poza tym, że są świetną drużyną, mają świetnego trenera i rozgrywajacego(nie ujmuje nigdzie Tomowi że jest świetnym sportowcem) to mają też swoje na sumieniu i nie raz dawali powód do tego żeby ich nie lubić.
@LB55: Osobiście uważam, że deflategate to typowe pokłosie min. afery z nagrywaniem. Dostali karę za reputację. Wiesz - ja znowu jestem fanem Celtics i co za tym idzie czytam o NFL głównie prasę bostońską, ale... Powszechne znane fakty są takie, że nic konkretnie nikomu nie udowodniono, a wszystko można wytłumaczyć pogodą. Nie mówię jak było, bo nie wiem, ale tak twierdzili eksperci.
@HalfManHalfAmazing jeden ekspert powie tak a drugi inaczej;)sędziowie stwierdzili że kara się nalezy ja pamiętam że były jakieś SMSy jakichs bilingow nie chciał dac. No nie zachowywał się jak ktoś niewinny. nie chce mi się teraz szukać ale ogólnie to możesz też mieć rację że to w związku z spygate ich reputacja i że to ogólnie nie był dobry rok dla wizerunku nfl(przemoc w rodzinach 2 innych zawodników z innych drużyn) więc
@LB55: Nie śledziłem tego aż tak dokładnie, żeby wyrokować. Po prostu czytałem mnóstwo solidnych artykułów, które poddawały w wątpliwość całą sytuację. Te które sugerowały winę opierały się właśnie o takie argumenty jakich używasz - zachowywał się dziwnie, mrugał zeznając czy musiał wiedzieć, bo tak powiedział sędzia kalosz.

Kończąc dyskusję z mojej strony - IMO problem polega na tym, że w cywilizowanych społeczeństwach/organizacjach/stowarzyszeniach jak nie ma dowodu, to nie ma kary. Nie