Wpis z mikrobloga

@soltysek: no jednak znajmy proporcje. Ktokolwiek pracuje lub pracował dla NIE jest ostatnio osobą która powinna sięwypowiadawac w kwestii rzetelności i etyki dziennikarskiej. A poza tym Pereira jest ohydnym typem
  • Odpowiedz
  • 172
@2aVV wrzuciłem ten wpis bo mnie zwyczajnie rozbawił ale Urban miał całkiem sporo procesów sądowych w związku z tym co było publikowane w jego tygodniu i sporo z nich przegrał.
  • Odpowiedz
Urban miał całkiem sporo procesów sądowych w związku z tym co było publikowane w jego tygodniu i sporo z nich przegrał.


@soltysek: i jaki to ma związek z tym, że był twórcą propagandy w PRL? Procesy miał za szkalowanie papieża już w latach 2000. Zresztą sam Urban pozwał Bendera za nazwanie go Goebbelsem stanu wojennego i przegrał ten proces
  • Odpowiedz
@soltysek: Tygodnik Nie jest prywatnym szmatławcem nietworzonym za publiczne pieniądze. Jak przegrywali rozprawy to płacili z własnych pieniędzy. Jak TVPIS przegrywało sprawy to płaciliśmy my ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@2aVV: może poczytaj co Urban robił bo nie chodzi nawet o samo NIE tylko pracowania dla Urabana. Naprawdę osoby, ktore nie widziały problemu współpracy z takim człowiekiem to powinny zamknąć mordę, a nie robić sobie atencje.
  • Odpowiedz
@januszerka: co prawda mam cię na czarno, ale w ramach wyjątku ci odpiszę: jesteś uprzedzony do NIE bo to pismo antyklerykalne, antyreligijne i antypisowskie a ty jesteś prawackim turbokatolem. Co do urbana to nie był gorszy od kurskiego co w twoim żałosnym toku myślowym stawia pereirę na równi z pracownikami NIE.
A mimo to pereiry bronisz bo po prostu jesteś konfedepisowcem i to jest wasz człowiek. Nie umiesz spojrzeć na nic
  • Odpowiedz
wolałbym dla Urbana niż pereiry. Ten pierwszy chociaż był inteligentny.


@tenportaltodno: Co prawda rząd, dla którego pracował mordował ludzi, ale przynajmniej był inteligenty.

Co do urbana to nie był gorszy od kurskiego co


@siepan: Wiadomo, akcja Hiacynt, śmierć Przemyka, śmierć Popiełuszki, to jest nic w porównaniu do gównianej propagandy Kurskiego.

Ja #!$%@?, nacharać wam na mordy, to mało.
  • Odpowiedz
wrzuciłem ten wpis bo mnie zwyczajnie rozbawił ale Urban miał całkiem sporo procesów sądowych w związku z tym co było publikowane w jego tygodniu i sporo z nich przegrał.


@soltysek: Głównie dotyczyły one obrażania polityków i uczuć religijnych ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@januszerka:

no jednak znajmy proporcje. Ktokolwiek pracuje lub pracował dla NIE jest ostatnio osobą która powinna sięwypowiadawac w kwestii rzetelności i etyki dziennikarskiej. A poza tym Pereira jest ohydnym typem


To trochę jak pereira wczoraj gdy mówił że jest właściwą osobą do fact checkingu.
Nie oszukujmy się że NIE ma profil trollersko satyryczny, nie wiem czemu gość co sobie obraża papieża ma się przejmować łamaniem etyki dziennikarskiej czy rzetelności skoro tak
  • Odpowiedz