Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Wiem że to głupie, ale muszę zapytać. Czy ktoś z was mieszka ze współlokatorami i śpi w piżamie? Mam taki problem, że jestem zmarzluchem i zimą od zawsze śpię w piżamie. Za kilka tygodni wyprowadzam się od mame "na swoje" (czyli pokój ze studenciakami: chłopak i dwie dziewczyny) i obawiam się, że jak ktoś zobaczy mnie tam wieczorem/rano w piżamie to pęknie ze śmiechu. Bo to raczej rzadki widok spotkać młodego faceta w piżamie. Może byłoby inaczej gdybym wyglądał jak model z okładki MH, ale do niego mi daleko. Raczej co najwyżej motzno średni z wyglądu.
#kiciochpyta ##!$%@?

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Zkropkao_Na
  • 49
OP: @Aurii_: latem śpię w gaciach i ewentualnie koszulce, ale teraz jest mi za zimno na taki ubiór ;p
@RedBaron: mam. Sugerujesz że śpię miesiącami w jednej niepranej?
@parowiec: wygodnie to by mi było gdybym za pensję z gównopracy mógł wynająć kawalerkę i przy tym nie zbankrutować. Ale takie rzeczy nie w Polsce.
@Zkropkao_Na: no zwykłe piżamy xD coś jak na picrelu tyle że dół jednokolorowy a
AnonimoweMirkoWyznania - OP: @Aurii: latem śpię w gaciach i ewentualnie koszulce, ale...

źródło: comment_rgAjnAMvi6pMqD7xNWQcPD2ZaKV0PohK.jpg

Pobierz