Wpis z mikrobloga

#allegro #pytanie
Witam, ostatnio sprzedałem mój pierwszy przedmiot na allegro i mam pytanie, czy powinienem wysłać przedmiot już teraz czy poczekać, aż przelew z PayU trafi na moje konto bankowe? Teoretycznie dostałem przelew na konto allegro, od razu dałem opcje przelania wszystkiego na konto w banku( było to wczoraj), ale pieniądze jeszcze nie wpłynęły.
Mam 2 dni na wysyłkę (czyli do niedzieli ok. 19, w formie e-mail), ale nie wiem czy nie powinienem dla pewności poczekać, aż allegro prześle mi pieniądze. Jak myślicie? Wiem, że to może trochę głupie, ale niepewność w mojej głowie( 99,9% to za mało :p) podpowiada mi, żeby dla spokoju zaczekać, czy w tym stanie może coś jeszcze pójść źle? Nie chce z drugiej strony, aby kupujący musiał długo czekać:p
JebGambardella - #allegro #pytanie 
Witam, ostatnio sprzedałem mój pierwszy przedmio...

źródło: comment_jAJQanabUHwu1VtFRAqV4mFLAxp8QNfv.jpg

Pobierz
  • 15
Po co udostępniasz PayU


@MichalQ20: obecnie na allegro raczej nie da się zrezygnować z PayU, kiedyś była opcja żeby wyłączyć ale ze dwa lata jak nie lepiej nie da sie

Mimo wszystko jak ma to być wysyłka na email to kupujący oczekuje od razu a nie jak kasa Ci dojdzie na konto

Mnie #!$%@? jak ktoś 3 dni czeka na wysłanie


@DeitaruDev: @MichalQ20: jak zaznaczył w aukcji, że wysyła
@ATR92: Gdybym sprzedawał kilka rzeczy dziennie, to wysyłałbym je o jednej godzinie, a reszta czekałaby na kolejny dzień.
Mi chodziło akurat o buractwo typu kupujesz coś w sobotę, a sprzedający wysyła w środę, co się zdarzało wielokrotnie