Wpis z mikrobloga

Otóż przyszedł czas na terrarium dla warana ;D Obiecałam, że zrobię relację z budowy, to jest.

Puszek niestety prawdopodobnie okazał się być Pusią, bo pokazał mi swoje narządy rodne, a to żeńskie były i benc, szkoda ;<

Druga sprawa, skręcanie na filmiku wyszło nieziemsko nieudolnie, więc powycinałam wszystko z filmiku ;D Dodam, że Gadzi Bastion jest w piwnicy (he he he jak na mirka przystało), podłoga jest MEGA krzywa. Mam spadki o 3-5 cm co ok 2 metry ;D Więc nie dało się tego prosto skręcić.

Jakieś pytania?:)

#gadzibastion #terrarystyka #smiesznypiesek #diy #budujzwykopem #warsztat #rozowepaski #waran #puszek #agamy <--- raper jest na filmiku też #jeze <---- no i Jeżyna mi co chwile przeszkadzała #pracbaza #zainteresowania #youtube #wincejtagow

A oto filmik :3
Khaleesi - Otóż przyszedł czas na terrarium dla warana ;D Obiecałam, że zrobię relacj...
  • 48
@trampek: i niestety pod nogi. Jeżu ślepy ma jakiś fetysz stóp, bo podchodzi do nogi i chodzi wokół zawsze, przez co zdarza się, że jest kopnięty (a właściwie bardziej "przesunięty" o kilka cm nogą niechcący, nigdy nie zdarzyło się zrobić mu nic mocniej i poważniej). Muszę zawsze wszystkich klientów ostrzegać, ze jeżu będzie dotykał ich stopy ;D