Wpis z mikrobloga

List #33

Imię: Adam

Wiek: 26

Miejscowość zamieszkania: obecnie Warszawa ale jestem bardziej zainteresowany rejonem Poznania gdyż planuję się tam przerzucić.

Cześć, jestem Adam, rocznik 1990, typowy przedstawiciel homo computerus(nie mylić ze zdjęciem z demotów ;D).

Czas wolny poświęcam robieniu zdjęć, filmów (co przekłada się na wyjazdy tu i ówdzie), dobremu filmowi(głównie sci-fi) oraz ostatnio majstrowaniu przy samochodzie. A no i nie mogło zabraknąć gier bo #pcmasterrace do czegoś zobowiązuje.

Bardzo lubię pustą drogę, dobrą muzykę, jazdę przed siebie oraz poświęcanie się wszelakiej pracy twórczej.

Czego nie lubię? Domówek na kilkadziesiąt osób i klubów(nie mówić później, że nie ostrzegałem ;)) więc jak pewnie się już domyślasz nie jestem duszą towarzystwa a raczej spokojnie i pewnie płynę przez życie.

Jakiego typu dziewczyny poszukuję? Raczej o spokojnym typie osobowości z własnymi zainteresowaniami - jak będą zbliżone to nawet lepiej J.

Myślę, że na ten moment to wszystko, szczęścia i pomyślności wszystkim w nowym roku!


Jakieś chętne kandydatki? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Mamy też zdjęcia, ale nie zostaną opublikowane bez zgody uczestnika :)
Proszę zgłaszać się pod postem w komentarzach.

Jeśli nie wiecie o co chodzi przeczytajcie TEN POST
Nowa edycja po opublikowaniu wszystkich listów z tej edycji.

#mirekszukazony #zwiazki #ogloszenie #wykopowezabawy #zapraszamy #podajdalej #milosc #ogloszenie #takietam #podrywajzwykopem #randkujzwykopem #warszawa #poznan
kopek - List #33

 Imię: Adam
 Wiek: 26
 Miejscowość zamieszkania: obecnie Warszawa ...

źródło: comment_WKSAwBQ3C9j1dgDtqn2WQpj2DZDicKg4.jpg

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz