Wpis z mikrobloga

@kusznier Zalatwialeś sprawę od A do Z w Intercars czy pisałeś bezposrednio do Alpinestars? Co się z nimi w ogóle stało?

Ps. Teraz jest promocja w Lidlu na Namysłów ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 0
@bocznica texy mi puściły po godzinie w deszczu. Wracałem z Hiszpanii i miałem jeszcze 1200 do domu więc się lekutko wkuriwilem. Musiałem membranę zrobić z worków foliowych w butach za 1,3k
@enjoi
  • 3
@trueno2
@debenek kupiłem je w 4motos w wawie i oni mi wszystko załatwili. Najpierw InterCars napisał coś w stylu: po przeprowadzeniu analizy technicznej nie została stwierdzona żadna nieprawidłowość. Trochę beka była że jak ci idioci niby to sprawdzili... W razie czego polecam do nich 4motos zadzwonić i podpytać co zrobić jak odrzucą...
@kusznier u mnie też była membrana z reklamówek ale niewiele dawała, jechałem do Belgradu i na 800km trasie, przez 600km lało na maxa, buty przemokły mi już na Słowacji.
@kusznier: Mi tydzień temu smx6 wymienili na nowe bo się rozkleiły w środku, skorzystalem z okazji i doplacilem kilka cebul i mam teraz smxplusy. Mam nadzieje ze wytrzymają dluzej niż jeden sezon. Reklamacje robolem przez motorbikera i poszlo sprawnie i bez żadnych problemów.
@Messix: Właśnie się domyślam. Nie mają ani sprzętu ani pewnie umiejętności żeby to sprawdzić. Wyobrażałem sobie jakiegoś "technika" który wstawia moje buty do garnka z wodą na dobę albo nie wiem.... sam w nich wchodzi? lol
@kusznier: nikt tego nei sprawdza tylko od razu walą ze #!$%@? uzytkownik dal dupy

dopiero jak sie zaczniesz wykłócać to sie wysyla do dzialu reklamacji

dla mnie to jest #!$%@? z dupy dzialanie bo i tak w 90% przypadkow jak towar idzie do producenta to wymieniaja bez gadania
chyba ze sa jakies limity, nie wiem na jakiej zasadzie to dziala

zeby od razu bylo wyslane to musi byc naprawde widoczna wada