Wpis z mikrobloga

  • 1049
"jeśli ktoś jest przeciwnikiem aborcji to niech jej sobie nie robi".


@zielonzielon: i tutaj wchodzą pisowcy z konfederusją "ALE NASZA RELIGIA POWTARZAMY RELIGIA ZABRANIA NAM"
  • Odpowiedz
@d4wid: a wiesz np że można być ateistom i nie popierać aborcji?XD


@SuicideLeopard: *ateistą, analfabeto.
Nie znam żadnego ateisty co nie popiera aborcji.
Btw można też być gejem i nie popierać LGBT i co w związku z tym?
  • Odpowiedz
  • 141
@zielonzielon trzeba być totalnym ignorantem żeby tak to widzieć.
Analogiczny przykład: zwolennicy gwałtu mówiący "jak ktoś jest przeciwnikiem gwałtu to niech nie gwałcił". Według przeciwników aborcji aborcja jest czynem tak moralnie złym jak dla mnie czy dla ciebie gwałt. Podpisałbys się pod ustawą "gwałt na zyczenie"? Przecież nie musisz gwałcić, wybór nie zakaz
  • Odpowiedz
Najlepsze są hasła "moje ciało mój wybór". No tak kurva nie do końca xD bo najpierw - z pełną świadomością konsekwencji wsadzania kawałka mięcha do innego kawałka mięcha - sprowadzasz na świat człowieka w ogóle go o to nie pytając, a potem również go nie pytając zabijasz go. Nic nie robisz w tym momencie ze swoim ciałem. A wszystko co musisz zrobić to nie spuścić sie do tzipy, ale za trudne. Już
  • Odpowiedz
@pevka: w ogóle rozmawiamy o sytuacji kiedy to ludzie którzy uprawiali seks nie pomyśleli w swoim ciągu przyczynowo-skutkowym o tym że jest takie urządzenie bądź akcesorium lateksowe które pomaga w bardzo dużym procencie przeciwdziałać niechcianym konsekwencjom. Może powinno się zacząć sterylizować ludzi którzy nawet nie są w stanie przewidzieć jakimi konsekwencjami może kończyć się seks.( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
. A wszystko co musisz zrobić to nie spuścić sie do tzipy, ale za trudne. Już pomijam że po drodze masz miliony antykoncepcji i tabletek po, ale nie, jeszcze aborcja w razie jakby mi sie jednak odwidziało za pół roku ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@pevka: nawet używając antykoncepcji można zajść w ciążę. Najprostszy przykład: pęknięta prezerwatywa. Ale to trzeba chociaż raz w życiu uprawiać seks, a u
  • Odpowiedz
@JoeGlodomor: W takim razie dlaczego za zabicie dziecka grozi dożywocie, a za aborcję max kilka lat Czemu płodom nawet księża nie chcą udzielać normalnego pogrzebu jak zmarłym dzieciom? Czemu chrzci się dzieci po narodzinach, a nie zapłodnieniu? Czemu 800+ obowiązuje od urodzenia dziecka, a nie pierwszego miesiąca ciąży?
  • Odpowiedz