Wpis z mikrobloga

@system_shock: Ja miałem takie pół secondary spec (brakowało mi tylko manual secondaries) do misji ARP, gdzie trzeba było zaliczyć 500 trafień na tier 7 plus. Po misji wywaliłem moduł i wpakowałem na jego miejsce moduł od celności głównej baterii, zacząłem grać odrobinę mniej #yolo i od razu zaczęło mi lepiej iść, więc wolę się w to na Nagato nie pchać xD
@Eau-Rouge: tak naprawdę to jedyny bat na niszczarki jak cię zaskoczy na bliższym dystansie (nie przepadam za snajpieniem, często schodzę na 10-12km). Od jakiegoś momentu latam na premium sprzęcie, więc umiejętnie korzystając można sobie radzić z pożarami, gorsze zalania czasem. ;)
@system_shock: Z niszczycielami salwa 8x410mm AP też sobie nieźle radzi ( ͡º ͜ʖ͡º) A generalnie maks zasięg secondaries to chyba 7.2km (albo 7.6 z flagą) a to już trochę samobójczo krótki dystans jak na Nagato. Nagato najlepiej IMO radzi sobie koło 12km od wroga.
Premium DCP i Heal dupy nie uratują ci jak strzela do ciebie 7 wrogów na raz xD Dokładnie tak miałem wczoraj na
@Eau-Rouge: ale właśnie przez to, że nie jest to na VII czy VIII tierze najczęstszy build można zaskoczyć ddka w ten sposób, bo jak wyskoczy od drugiej burty to zanim działa się obrócą to 5 razy burtę się pokaże. ;) Najbardziej tego się obawiam, zawsze staram się tylko dziób pokazać.
Co do focus fire to ma coś w sobie Nagato. :D Podobnie na Des Moines, każdy wie, że to niebezpieczny dziad,