Wpis z mikrobloga

Mirki i Mirabelki z #bialystok. Znacie może jakiegoś dobrego gastrologa, który przyjmuje na NFZ? Dostałam skierowanie i kompletnie nie mam pojęcia do kogo mogłabym się zarejestrować, a chciałabym, by #lekarz był dobry ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • 11
@Kodia: Ja ostatnio byłem w USK i przypadkiem trafiłem do Pawła Rogalskiego (akurat miał zastępstwo za innego) i przyznam że się pozytywnie zaskoczyłem. Nie olewał tego co mówiłem, przejrzał dokładnie wszystkie badania które miałem(a nie tylko rzucił okiem jak większość), zbadał mnie też sam, dał skierowanie na posiew, zaproponował całkiem sensowną strategię leczenia. Niedługo idę na drugą wizyte, zobaczymy czy będę mógł potwierdzic opinie o nim.
No i jedyna wada, ja
Na NFZ nie znajdziesz takiego który cię ogarnie dobrze i kompleksowo, wiem po sobie ( ͡° ͜ʖ ͡°) polecam prywatnie iść, na ogrodowej jest spoko koleś, moge polecić.
@Kodia start to 100-150 zl, ale moze sie uda dogadać i potem przyjmie Ciebie do siebie na oddział w USK - trzeba wypytac :) mi pomogla jedna wizyta w sumie. A podejście najlepsze z jakichkolwiek lekarzy, których spotkalem ( ͡° ͜ʖ ͡°)