Wpis z mikrobloga

Na pierwszy rzut oka wszystko wyglądało w porządku - niezły dobór kolorystyczny, dobre dopasowanie i pełne przekonanie o wartości zestawu zaprezentowanego po lewej. Z perspektywy czterech ponad już lat jednak stwierdzam, że nie ustrzegłem się wtedy kilku podstawowych błędów, które zdecydowanie miały wpływ na odbiór całości. Dlatego też dziś, kontynuując dzieło rozpoczęte analizą najgorszego zestawu Dandyego, zapraszam Was do zapoznania się z pierwszym z serii wpisów, w których wspólnie popastwimy się nad moimi kreacjami z początków blogowania. Z nadzieją, że w tym przypadku uczenie się na cudzych błędach będzie równie efektywne co wyciąganie wniosków z błędów własnych:

http://secondhanddandy.pl/2017/02/ucz-sie-na-moich-bledach-1.html

Kto pamięta tamte czasy, plusuje. Kto nie, to robi co chce ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#ubierajsiezuszatym #ubierajsiezwykopem #modameska #menswear
UszatyBloger - Na pierwszy rzut oka wszystko wyglądało w porządku - niezły dobór kolo...

źródło: comment_GNOmXFLX6yBS1fM7cN8AxPbcrpEZL9vI.jpg

Pobierz
  • 108
  • Odpowiedz
@gumis112211: nie wiem po co on zakłada takie spodnie, ja zakładam, żeby powiedzieć o sobie, że chodzę własnymi ścieżkami ( ͡° ͜ʖ ͡°) i mnie się podoba taki styl, pasują z garniturem, natomiast po prawej buty są mało wyjściowe, ze spodniami wyglądają, jakby gość przedreptał tak sawannę, chybaże lubi po sawannie chodzić i to chce przekazać :)
  • Odpowiedz
@UszatyBloger: Moim zdaniem, to co na pierwszy rzut oka rzuca się przy spodniach to to że po prostu są bojówkami, które kompletnie nie pasują do marynarki. Wiem, że "moda trzeba się bawić", ale to połączenie tak bardzo się gryzie, że aż zęby bolą.
  • Odpowiedz
@Myszoskocznia: Kiedy siłownia mnie w ogóle nie jara, zżera mnóstwo czasu, a na dodatek zmiana rozmiaru wyłączyłaby mnie na dobry rok z działania, bo bym musiał wymienić całą szafę. W momencie, kiedy blogowanie jest moja pracą, jest to biznesowo nieuzasadniony ruch. Najważniejsze jednak, że dobrze mi ze sobą i nie mam potrzeby działania wbrew sobie. Polecam ten stan :)
  • Odpowiedz