Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mirki mam pytanie. Jest możliwość, że zalałem formę koleżance.
Jest w 2 miesiącu ale nie mam pewności czy będzie to moje dziecko.
Ona oczywiście zapewnia, że tak ale wiadomo - baba więc w nic wierzyć nie można.
Kwestia taka: Jak wygląda sprawa alimentów jeśli ona nie zgodzi się na badanie ojostwa?
Jakie są najniższe możliwe? Jeśli moje to mogę uznać i płacić ale żyć z nią nie chcę bo oprócz fajnej dupy, którs pewnie po ciąży jej urośnie nic do zaoferowania nie ma.

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Asterling
  • 18
@wujek_piotr: chyba się nie ruchałes nigdy że sobie nie zdajesz sprawy że antykoncepcja to warunek konieczny ale na pewno nie wystarczajacy

@TaoHosts: Uszanuj czyjąś decyzję, są różne sytuacje w zyciu i nie ma co z góry mierzyć miara niedojrzalosci. Czasem lepiej być 'zdalnym' biologicznym ojcem z alimentami i zachowujacym kontakt z dzieckiem, niż tworzyć koszmarek pseudomalzenski który dziecko będzie miało na codzien
@schizoid: Dobre prezerwatywy to koszt ~10zł za trzy sztuki.
Po drugie, naprawdę ktoś liczy, że laska na spontanie łyka tabsy?

Szanuję jego decyzję.
Ale zachował się jak niedojrzały facet.

Kto na tym będzie cierpiał?
Dziecko.

I to piętnuję w swoim wpisie - zachowanie faceta jak i tej laski. :)
@TaoHosts: jeśli były gumki z aliexpress albo laska na spontanie to się zgodze z Tobą że to niedojrzałość. Dziecko niestety ucierpi na pewno bo jest niechciane, chodziło mi o to że malzenstwo/zwiazek w takim układzie może nie być najlepszym rozwiazaniem.

@wujek_piotr: rozumiem to tak ze zaplodnil dziewoje. wyciąganie z tego wnioskow o seksie bez gumki jest błędem. Nie jestem tym kolega bo bym sral z nerwów o przyszłość dziecka w
@schizoid: Z doświadczenia mojego i znajomków wynika że jak ktoś dba o bezpieczeństwo to gówniaków nie ma. Więc awaria sprzętu prowadząca do ciąży to naprawdę losowa rzecz, rzadka jak cholera. Tak jak Mirek wyżej zawsze kupowałem te lepsiejsze ogumienie i nigdy mnie nie zawiodło .
@wujek_piotr: no i dobrze, mi pękła gumka (dobrej jakości) , nic z tego nie wynikło, bo jeszcze dziewczyna wzięła tabletkę po ale się zdarza. Chociażby dlatego że zdarzenie z prawdobienstwiem zero to wciąż nie jest zdarzenie niemożliwe :P