Wpis z mikrobloga

Ciag dalszy historii opisanej przeze mnie tutaj: http://www.wykop.pl/wpis/22243605/pamietajcie-mirki-nigdy-nie-ufajcie-kobiecie-w-spr/
W dniu wczorajszym tj. 16.02 bedac w pracy dostalem od ex zony maila, w ktorym poinformowala mnie, ze sie wlasnie wyprowadza sie z dzieckiem do rodzicow. Spoko, ze mialem mozliwosc pozegnac sie z synem i z nim porozmawiac. Nie wiem co trzeba miec we lbie, zeby taka krzywde dziecku wyrzadzac. Miala ta akcje zaplanowana od dawna bo juz nie jest zatrudnona gdzie pracowala wiec musiala rzucic wypowiedzenie miesiac temu. Do pracy wychodze o 7 rano. Jej rodzice, siostra i koles od busa byli juz o 7.18 (mam monitoring w bloku). O 13.08 opuscili budynek wszyscy. Ja dostalem maila o godzinie 13.28 czyli juz dawno po fakcie. Zeby tego bylo malo zabrala wszystkie meble z pokoju syna, wszystkie jego rzeczy, mikrofale, odkurzacz, zelazko, deske do prasowania, tv, kosz na bielizne, talerze, szklanki i nawet #!$%@? moja paste do zebow (kazdy mial swoja). W sumie przywlaszczyla sobie towaru za ponad 4 tys, ktory byl wspolny wiec nie miala prawa go zabrac.

#feels #zwiazki #logikarozowychpaskow #zalesie #smutnazaba
  • 46
@heliodorgi jak mogłeś tak napisać ? To była jego żona, chciał mieć z nią dzieci, napewno kochał. Dał się po prostu wyruchac sam i to ostro tej kobiecie. Kase dostanie, nowego bolca znajdzie i prawdopodobnie dziecku naopowiada głupot jaki to ojciec nie jest zły, niedobry.
@qualin naprawdę współczuję sytuacji, nie da się powalczyć mocniej w sądzie ? Kuwa jak ja wam faceci w takich sytuacjach współczuję, a najbardziej to mi szkoda tego
Dał się po prostu wyruchac sam i to ostro tej kobiecie.


@EndlessDream: bo to zła kobieta była, a teraz zastanów się po co wiązał się ze złą kobietą?

Myślisz że kobiety zostawiają fajnych kolesi? Oni dopiero z czasem stają się fajni jak dostaną nauczkę.
@qualin: Mało kumaty i mało domyślny gościu jesteś, bez urazy. Manipulatorskie księżniczki robią takich na szaro zawsze. Popatrz. Raz puściła w balona, później puściła w balona, następnie chciała obwinić Cię w sądzie, mimo że ona rozwaliła małżeństwo. Już tutaj widać że gra tylko o własne, egoistyczne korzyści i nie liczy się Z NIKIM, oprócz siebie. Ani z dzieckiem, ani z Tobą, a słowo/umowa ma dla niej takie znaczenie jak... no nie
Myślisz że kobiety zostawiają fajnych kolesi? Oni dopiero z czasem stają się fajni jak dostaną nauczkę.


@heliodorgi: I Ty jesteś za tym by #!$%@?ć "kolesi", niech płacą, płaczą, nie mają kontaktu z dzieckiem, bo nie są wystarczająco fajni i za to należy się kara? A na #!$%@? sie wiązała z kims takim? Na #!$%@? chciała ślubu? Na #!$%@? chciała dziecka, jak nie taki fajny? Trochę, #!$%@?, odpowiedzialności od babsztyli wymagać się
@foundead: jeżeli poszła tylko na kasę to to zwykła dziwka była... a dziwkom się płaci, popieśił, zapłacił, jaki problem?

wyłania się jakaś prosta socjopatia,


@foundead: a to już wina wychowania dziewczynek w społeczeństwie które je uprzedmiotawia, odczłowiecza i wymaga spełniania męskich fantazji.... no to chyba nie dziwne, że kobiety tak często nie wytrzymują i stają się nieludzkimi hedonistkami ... a Ty je nazywasz cwanymi idiotkami....

wymagać to trzeba było od
@heliodorgi: Szmata go zdradziła, w #!$%@? go robiła, złamała nie jedną z nim umowę, czy to małżeńską, ale też kilka ustnych, zabiera mu dziecko, aby nie miał z nim kontaktu, a dla ciebie ten gościu powinien sie położyć przed jej stopami i jeszcze przepraszać że żyje, byś go dobrze odebrał. Z takimi matkami to tylko walczyć i orać równo z ziemią, bo nic sobą nie reprezentują i niczego wartościowego dziecka nie
@foundead: ja je rucham, one mi obciągają, ja im płacę, prosty układ, a jak koleś chciał za darmo, to się przeliczył, czego nie kumasz?

Alimenty to patologia, bo facet sam powinien wiedzieć, że ma uczciwie płacić za cipki, a żaden sąd nie powinien mu o tym przypominać.

To jest patologią, że temu zaprzeczasz i tkwisz w obłudzie. Kobiety nie mają wolności, są zmuszone do życia w naszym świecie, muszą płacić dupami
@heliodorgi: #!$%@? jak potluczony tyle Ci powiem. moze zagleb sie najpierw w temat jaki zalinkowalem, na moim profilu znajdziesz jeszcze jeden i wtedy #!$%@? swoje dwa grosze do dyskusji. Z moja ex bylem ponad 12 lat, w malzenstwie 6, dziecko ma 3. Kiedys bylo fajnie, zle od narodzin dziecka. Dlaczego? Bo cel zycia zostal osiagniety. maz, mieszkanie, dziecko. misja wypelniona teraz trzeba tylko przezyc jakos reszte zywota.
#!$%@? smutne musi byc
@qualin: dorta, to dlaczego Cię zostawiła? przecież miała przy Tobie dom, hajs, pełny brzuszek, stabilność, troskę, bezpieczeństwo, możliwości samorozwoju... czego jej w takim razie brakowało?
Kobiety nie mają wolności, są zmuszone do życia w naszym świecie, muszą płacić dupami za prawo do oddychania. Tobie to pasuje, a jej nie, więc ją atakujesz, a ona zwyczajnie jak człowiek chce żyć, tak jak Ty, czy ja.


@heliodorgi: Co ty pierdzielisz. W jakim "naszym swiecie"? Przespales ostatnie 50 lat? "Nasz meski swiat" to byl do drugiej wojny swiatowej. Potem kobiety dostaly uprawnienie, dostaly prawo glosu. Naprawde nie widzisz jak