Wpis z mikrobloga

Nie ogarniam, koleś jest niepełnosprawny intelektualnie, zna jakieś 500 słów w języku polskim, nie potrafi budować zdań złożonych. Kiedyś byłem świadkiem jak nazwał Brauna "ełrydyto" no taki kretyn po prostu
Co tydzień jest u niego #ziemkiewicz #braun #michalkiewicz #korwin #kukiz #gadowski #sumlinski

O co chodzi? Koleś ma z 15 tyś subskrybcji czyli całe gówno, o co tu chodzi
L.....w - Nie ogarniam, koleś jest niepełnosprawny intelektualnie, zna jakieś 500 słó...

źródło: comment_UxZAZNNRHjeyFVC6BbBZOEhybuyspGDc.jpg

Pobierz
  • 16
@LowcaAndroidow: Też tego nie rozumiem. Kiedyś też zaprosił Brauna i Weissa do rozmowy wspólnej, bodaj Ring się to nazywało, efekt wyszedł całkiem fajny ale bardziej za sprawą odpowiednio dobranych gości, a nie prowadzącego, bo ten jest zwyczajnie mierny. A nawet gorzej.

Gość może i chce dobrze, ale strasznie nie podoba mi się, jak ktoś zadaje pytania z postawioną tezą, to razi niesamowicie. No i przeklina. Jak ktoś kto chce mienić siebie
@LowcaAndroidow: @MattJedi: zgadzam się :)
PS na pocieszenie dodam, że gorszy od Roli był ten drugi, tyle że zapomniałem jak mu było na imię. Hiphopowiec taki ... kiedy usłyszałem, co on w ogóle mówi - zastanowienie mnie chwyciło, i to za gardło - "co taki ktoś jak on robi w gronie tak szacownych gości?". Spróbuję znaleźć wspomniany wywiad i zaraz wkleję.

PS Nie sądzicie, że GB ma tendencję do takich
@HaHard: GB ma ten problem, że do propagandowej telewizji głównego ścieku (TVN, Polsat) go nie zapraszają. Ba, nie zapraszają go także do telewizji propagandy alternatywnej (TVP). Tak że on nie ma za bardzo możliwości by wybrzydzać, jeśli chce by jego myśl dotarła jakoś szerzej.

Tak z grubsza, moja ocena tego jest taka: są telewizje profesjonalne, które jednak znacząco ograniczają zakres debaty publicznej, do jedynie słusznych opcji. Nieraz oczywiście zaproszą sobie jakiegoś
(no, może w TVP jest pod tym względem jednak trochę lepiej, bo Michalkiewicza ze trzy razy jednak zaprosili, i parę innych osób też, ale Brauna już nie)


@MattJedi: Braun jednak słabo wypada w debacie, dialogu. Może w tym rzecz? Jeśli na kontrę reaguje nerwami, obraża się i rzeczywiście czasami zachowuje się dziwnie? Startuje z góry przygotowanych pozycji, które, w rozmowie, po prostu się nie sprawdzają. Przynajmniej przy jego temperamencie. Do rozmowy
@HaHard: Co do tego że Braun jest ciężkim dyskutantem to zgoda, ale nie wydaje mi się by to był główny powód jego nieobecności w TVP. Taki Michalkiewicz był zaproszony tylko bodaj 3 razy, podczas gdy w posiadającej mniejszy zasięg Republice jest puszczany znacznie częściej. Czyli da się, ale jednak nie w TVP. Moim zdaniem to taki ochłap rzucony świadomym i półświadomym wyborcom konserwatywno-liberalnym, żeby pokazać że PiS i jego media nie
@LowcaAndroidow: Koleś jest strasznie irytujący, zwykła miernota. Nauczył się ostatnio słowa "stricte" i wszędzie je powtarza, wcina się w każde zdanie swojego rozmówcy, a najgorsze jest to, że wyłączam całą rozmowę z nierzadko ciekawym gościem, bo się zwyczajnie za tego redaktorka wstydzę.