Wpis z mikrobloga

@pacan7: a oni prowokują, bo stoją, czy jak?

Takich samych typów widziałem na marszu miliona serc - tylko wtedy - dziwna sprawa - nie udało im się nikogo sprowokować do rzucania brukiem.
  • Odpowiedz
Tusk wrócił do władzy to wróciły stare metody na radzenie sobie z protestami


@pacan7: No tak, bo przez ostatnie 8 lat w Twojej lepszej Polsce nie było prowokatorów na protestach :P
  • Odpowiedz
@pacan7: przecież tutaj się nie zgadza nic, ludzi z pierwszego zdjęcia nie ma na drugim xD. Buty inne, spodnie inne, kurtki inne i zupełnie inne osoby. Ja rozumiem, czerwone kółeczka i strzałeczki pod tezę, ale postaraj się następnym razem bardziej i przy kolejnym porównaniu niech chociaż jedna rzecz będzie do siebie pasować.
No nie wiem, na siłę można powiedzieć, że zgadza się kolor butów, ale to wtedy mogłoby być pewnie z
  • Odpowiedz
@pacan7: No, stoją sobie tajniacy, jak zwykle podczas demonstracji. Pokaż dowód, że ci ludzie zrobili jakąś prowokację. Tylko nie tych co flagami wydłubują kostkę, bo to na 100% inne typki. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Saper86: @zapomnialemhaslo: zaczyna się fejkowanie prawacta. To samo było w 2020 jak na Marszu Niepodległości podpalili racą mieszkanie. Podpalacz miał być prowokatorem policyjnym, a dowodem na to szalik rzekomo nie pasujący barwami do kominiarki Jagiellonii Białystok. "Hyhy, patrz Mati, magazynier policyjny nawet dobrze rekwizytów nie umie wydać, hyhy".
Okazało się, że żadnej prowokacji nie było. Gość był z Białegostoku, został złapany i skazany, a szalik był nietypowy ale jednak Jagiellonii
siepan - @Saper86: @zapomnialemhaslo: zaczyna się fejkowanie prawacta. To samo było w...

źródło: amator

Pobierz
  • Odpowiedz
@pacan7: Słuchawka z czerwonym kabelkiem. Ha ha! I to jeszcze puszczonym po wierzchu zamiast pod "kominem".
Szukasz debili i niestety trochę znajdziesz, ale miej nieco godności z takimi manipulacjami.
  • Odpowiedz