Wpis z mikrobloga

@pacan7 czyli wiemy, że byli tajniacy w tłumie, teraz trzeba powiązać z konkretnymi wydarzeniami.

Swoją drogą protestujący powinni mieć wyznaczone osoby z kamerami rejestrujacymi non stop coś jak go pro, albo nawet telefonami streamujacymi na żywo. To nawet nie musi być prywatny sprzęt biorąc pod uwagę ilość tych demonstracji mógłby być kupiony że zrzutki i być przewożony tam, gdzie potrzeba.

To że policja nie ma obowiązkowych wideorejestratorow podczas takich interwencji to jakaś
@cybulion przypłynąłem właśnie prosto z Moskwy do warszawskiego portu morskiego z spotkania z samym Putinem i przywiozłem 100milionów starych złotych na prowokacje pisowskie. A co?
#!$%@?, nie wiedziałem, że skoro posiadam i chodzę w Lowach, to jestem z policji xD


@Saper86: Większość twoich kolegów też chodzi w takich samych butach jak ty? Tam ich trzech stoi w tym samym, policyjnym modelu. xD
Typ wyrywający kostkę ma inne buty, a jak go wczoraj aresztowano to krzyczeliście, że "ugabuga potryjote z flagom zatszymali"!!!


@mayek: faktycznie ma inne buty, ale to nie ten co go zatrzymali z flagą - tamten miał jeszcze inne, białe.
@pacan7: tak oto w krótkim czasie widzimy dwie opcje jak radzić sobie z protestami. Pisowska i Dudę z solidarności co próbowali przejąć strajk, a część normalnych rolników ma ich w dupie i nie chce ich obok siebie. I drugi sposób to zrobić tak aby to rozgonić i obrzydzic społeczeństwu- to jest najważniejsze. Drugi to sposób działania Po.