Wpis z mikrobloga

Najbardziej arogancki i bezczelny rząd jaki Polska ma od 966r. Jak jesteś przeciwko upartyjnianiu Wawelu to dla Ludowej Władzy Pisowskiej jesteś z DZICZY. Czy PO 8LAT robiła też takie prywatne zloty na Wawelu bo sobie nie przypominam. Za czasów platformy Wawel to był państwowy nie partyjny.

#dzicz pod #wawelem liczy chyba na to, że wyjąc i plując nienawistnie nas wystraszy. Jedynie na co mogą liczyć to.... współczucie. - Joachim Brudziński ##!$%@?


https://twitter.com/jbrudzinski/status/833014914365145092
#bekazpisu #polityka #polska #dobrazmiana #neuropa #wawel
Pobierz PabloFBK - Najbardziej arogancki i bezczelny rząd jaki Polska ma od 966r. Jak jesteś ...
źródło: comment_9fW5oUFmNqIBKNvpVYFoIKGZ0n5mqVty.jpg
  • 53
@PabloFBK: I ma tutaj Brudziński rację. Oczywiście, używanie słów w rodzaju "dzicz" będąc osobą publiczną jest poniżej poziomu, ale przeszkadzanie w odwiedzaniu grobu również.
Ja rozumiem, że cała ta hucpa ze Smoleńskiem jest skrajnie upolityczniona i to na taką skalę, że normalnym ludziom się słabo robi, gdy znowu o tym słyszą. Ja rozumiem, że pochowanie śp. Lecha Kaczyńskiego na Wawelu było gestem politycznym i moim zdaniem niewłaściwym. Ale jak już do
ale przeszkadzanie w odwiedzaniu grobu również


@lebrante: Pięknie PiS zindoktrynował społeczeństwo. Prywatne comiesieczne imprezy posła Kaczyńskiego odbywaja sie w asyście setek policjantów i dezorganizują życie obywatelom, ale protestowanie przeciwko temu (nie 'przeszkadzanie' - przeszkadzanie było raz) to 'dzicz' i 'brak szacunku'. Dlaczego? Bo posłowi Kaczyńskiemu siedem lat temu umarł brat. Jak rozumiem, jemu jedynemu.

Dla porównania, niedawna śmierć syna Wałęsy nie daje mu żadnego prawa do spokojnego przeżywania żałoby. Dla porównania,
@Andreth: nie myl miesięcznic z jeżdżeniem na grób, pierwsze to jest manifestacja polityczna a druga to (stosunkowo) prywatna sprawa, nie byłoby problemu gdyby się wtedy nie położyli Dziwiszowi i grób byłby w Warszawie

I nie neguję tu prawa do stania z transparentami i demonstracji nawet na drodze na Wawel, ale rzucanie się pod koła i robienie wiochy w bądź co bądź miejscu pochówku trochę się że mną kłóci (plus przeszkadza normalnym
Organizatorem tych protestów jest córką skarbnika małopolskiej PO. I to właściwie wystarcza za cały komentarz do tej hucpy.

@Thorkill: A ja uważam że organizatorem tej hucpy był nikt inny jak Jarosław Kaczyński

A co tobie przeszkadza że w jeden dzień pojedzie tam określona grupa?

@ediz4: Nie przeszkadzało by mi absolutnie nic gdyby Kaczyński z kimkolwiek innym szli uczcić pamięć Lecha i Marii Kaczyńskich zwyczajnie po ludzku bez asysty policji i