Wpis z mikrobloga

Ja sie bałam, ze ktoś mi zainstalował kamerę w pokoju i mnie ogląda cały czas ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@sugas: A to nie wczesne ukryte objawy ekshibicjonizmu? Wiele dziewczyn lubi jak sie je nagrywa z ukrytej kamery jak sa nago.

Ja sie bałem tylko i wyłącznie pijaków, dresów. Dalej sie boje xd i pająków, ale to bardziej z obrzydzenia niż strachu, że jak nacisne ręką to wyciśnie
@sugas: Boga, że stoi nad moim łóżkiem i jak się ruszę to krzyknie tak że mnie zdmuchnie. A, i kinkietu który był przykręcony do ściany - #!$%@? się przemieszczał jak spałem wzdłuż ściany, ale zawsze się na mnie patrzył. Raz wypadł z niego Alf i odgryzł mi głowę. Jak spałem to oddychałem jak najpłycej i ogólnie się bałem ruszyć ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@foundead raczej nie, mam brata 11 lat starszego i wkrecalam sobie ze z dziewczyna siedzą i mnie oglądają i mają bene, że bawię się z lalKami albo śpiewam xd
@Dygasinskiego: jak byłem mały to często spałem z mamą bo tuż przez przebudzeniem miałem paraliż senny, oczy otwarte i oddalałem się od ściany naprzeciw z której jakimś cudem był kran z którego była morda jakiegoś polityka.