Wpis z mikrobloga

Dzień dobry, Wykopowicze!

Wydawnictwo Insignis Media przekazało nam 10 książek Ale wtopa!, które z przyjemnością oddamy w Wasze ręce. Nie będzie to jednak klasyczne rozdajo, mamy dla Was zadanie! I to wcale nie łatwe! ( ͡º ͜ʖ͡º)

Opowiedz nam o swojej największej życiowej wtopie, jaką udało Ci się popełnić! Możesz to zrobić tutaj pod naszym wpisem, albo - jeśli uważasz, że Twoja historia zasługuje na osobny wątek - wykorzystaj do tego tag #alewtopa Autorów dziesięciu najlepszych historii nagrodzimy wspomnianymi książkami :-)


Powodzenia! ( )

[Edit 24.02.2017 - lista nagrodzonych ] ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#czytajzwykopem #wykop #ksiazkiwykopu #konkurs #insignis
wykop - Dzień dobry, Wykopowicze!

Wydawnictwo Insignis Media przekazało nam 10 ksi...

źródło: comment_nGgI4vVEf3HRZTI05VaZH23qz6x0qsJ6.jpg

Pobierz
  • 153
  • Odpowiedz
Śpię koło mojej starej, poczciwa kobiecina, przebudziłem się jakoś wcześniej, leżę czekam, nie mogę zasnąć. Myślę sobie a ulżę jej, pójdę wydoić naszą krasulę, jak się stara obudzi to będzie gotowe. Po cichutku ubrałem się i poszedłem doić krowę. Ale ta jakaś głupia, nie poznała mnie czy coś i mnie kopnęła aż się z taboretu spadłem. Wiec myślę sobie, o nie krasula ty pana kopać nie będziesz. Obok leżał sznurek od snopowiązałki,
  • Odpowiedz
Gdzie mogę przeczytać regulamin akcji na podstawie której prowadzony jest konkurs? Jak będzie przebiegać proces wyłonienia zwycięzców? Kto jest organizatorem akcji? Kto będzie wyłaniać zwycięzców? Jak będzie się odbywać przekazanie nagród? ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz
@wykop: Z życia wzięta historia, kiedyś będąc na poprawinach wesela mojego ziomka, które odbywały się pod gołym niebiem (czerwiec) uchwyciłem okiem wąsatego Janusza. Janusz ów był pijany w sztok, tańczył z rozpiętą koszulą zza której figlarnie wystawał sporych rozmiarów bebzol, a u jego boku tańczyła pani Januszowa podobnie już zrobiona. Janusz już przełączył się w tryb ślimaka, mocząc wszystko dookoła swoim potem. Gdy go zobaczyłem, powiedziałem do mojego kompana przy kieliszku
  • Odpowiedz
@wykop: kilka lat temu w przerwie wakacyjnej pracowałam w Londynie, i jak na kobietę przystało, po wypłacie biegiem na shopping ( ͡° ͜ʖ ͡°) na zakupy pojechałam z moją (wtedy jeszcze nieoficjalną) bratową. Wszystko fajnie pięknie, jednak moim dużym problemem była rozmowa po angielsku-angielski niby umiem, zawsze najlepsza w klasie z języków, ale jak przychodziło do prawdziwej konwersacji to stres lvl master i nie umiem sklecić porządnego
  • Odpowiedz
Wydawnictwo Insignis Media przekazało nam 10 książek Ale wtopa!,


@wykop: Jedna by się wam przydała, bo działanie wykopu w ostatnich tygodniach jest jedną wielką wtopą i mam nadzieję, że przychód z tej reklamy pójdzie na zwiększenie stawek, które pomogą znaleźć jakiegoś ogarniętego programistę, za Dominika i Macieja aż tak źle nie było.
  • Odpowiedz