Wpis z mikrobloga

Dzień dobry, Wykopowicze!

Wydawnictwo Insignis Media przekazało nam 10 książek Ale wtopa!, które z przyjemnością oddamy w Wasze ręce. Nie będzie to jednak klasyczne rozdajo, mamy dla Was zadanie! I to wcale nie łatwe! ( ͡º ͜ʖ͡º)

Opowiedz nam o swojej największej życiowej wtopie, jaką udało Ci się popełnić! Możesz to zrobić tutaj pod naszym wpisem, albo - jeśli uważasz, że Twoja historia zasługuje na osobny wątek - wykorzystaj do tego tag #alewtopa Autorów dziesięciu najlepszych historii nagrodzimy wspomnianymi książkami :-)


Powodzenia! ( )

[Edit 24.02.2017 - lista nagrodzonych ] ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#czytajzwykopem #wykop #ksiazkiwykopu #konkurs #insignis
wykop - Dzień dobry, Wykopowicze!

Wydawnictwo Insignis Media przekazało nam 10 ksi...

źródło: comment_nGgI4vVEf3HRZTI05VaZH23qz6x0qsJ6.jpg

Pobierz
  • 153
@wykop:
W sklepie naprzeciwko pracowała kiedyś piękna czarnulka na której widok aż mi fujara miękła - autentycznie. Byłem jak ta dupa wstydziłem się podbić chociaż ona często zerkała na mnie i dawała jasne sygnały więc pewnego dnia zdobyłem się na odwagę ubrałem w najlepszy ciuch, w skórę z New Yorkera, ostrzygłem włosy starannie ułożyłem na żelix i wypsikałem pachnącym korsarzem mówię #!$%@? tam raz się żyje nie ma bata zrobię dobre
Wiem że nie jest to tak zajebiste jak zrobienie dropa na bazie klienta bez backupu ale może się uda ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@pan-nikczemny: zrobiłem to kiedyś na bazie własnego projektu, też nie miałem backupu.
Może to nie to co na bazie klienta, ale też było słabo bo w tej bazie było duuużo danych ( ͡° ʖ̯ ͡°)

w gimnazjum musiałem przynieść referat na biologię ale nie miałem w domu drukarki. Wysłałem mamie referat na maila żeby wydrukowała go w pracy.
Mam dzwoni rano że jednak nie wdrukuje go bo drukarka im padła w pracy.
Miałem ciętą babę z biologi więc zapadła decyzja,, nie idę do szkoły"
Tymczasem bez mojej wiedzy moja mama zwolniła się z pracy, poszukała punktu xero i pojechała na drugi koniec miasta do szkoły z referatem.
@wykop

W gimnazjum na otrzęsiny pierwszych klas były organizowane zawody w różnych konkurencjach. I klasa (dzięki klaso ( ͡° ʖ̯ ͡°)) wytypowała mnie do konkurencji polegającej na jak najszybszym zjedzeniu pączka tj. przed innymi "zawodnikami".

No i dobra. Przychodzi czas otrzęsin i mojej konkurencji i teraz najlepsze:


Cała sala, uczniowie i nauczyciele, łącznie ze mną, mieli bekę życia. Ale to nie koniec:


Do dziś z uśmiechem wspominam tą
@wykop: Kiedyś jeszcze w gimbazie był taki Michał co zawsze był przygotowany na lekcje, zawsze miał zadania domowe, dobrze się uczył itp. Pewnego dnia pojechałem na rower i koło Biedronki jak chciałem przejechać na drugą stronę ulicy(jechałem po ścieżce rowerowej przy chodniku) patrzę na prawo- nic nie jedzie, na lewo też no to jadę, a że światło miałem zielone to niczego się nie bałem i później jeszcze przez park jechałem i