Wpis z mikrobloga

Gardzę naszymi partiami politycznymi. Zbieranina imbecyli i karierowiczów, którzy chcą tylko utrzymać się przy korycie. Żadnych poglądów, żadnych zasad moralnych - byle żreć publiczną kasę.

Jedyny polityk, który mi się podoba to Piotr Liroy Marzec

Co prawda nie zgadzam się z jego poglądami na temat marihuany ale uważam, że facet ma dobre intencje i dobry pomysł. Brakuje mu wiedzy przez co wielu kwestii nie rozumie i uzupełnia je nieprawdziwymi teoriami.

Ale jest to:

JEDYNY polityk, który podczas wywiadów czy dyskusji nie klepie trzy po trzy tylko zawsze odpowiada w temacie. Nigdy nie robi prywatnych wycieczek tylko zawsze odnosi się do istoty problemu.

JEDYNY polityk, który przynajmniej stara się realizować to o czym mówił podczas kampanii wyborczej.

JEDYNY którego (pomijając poglądy) ogląda się bez odruchu wymiotnego i bez myśli " co ty właściwie #!$%@? ? "

Większość popularnych polityków najczęściej jak popisze się jakimś wysrywem intelektualnym to potem w TV jest płacz " bo wyjęte z kontekstu" "bo mnie źle zrozumianooo" "bo się przejęzyczyłem"

Generalnie brakuje nam takich polityków bo to co teraz obserwuje się w sejmie to banda gadających głów. Większości z nich nie zatrudniłbym nawet do kopania rowów.

Zachęcam do dyskusji i uprzejmie proszę o wskazywanie innych "perełek" wśród posłów i posłanek.

#polska #polityka #liroy #kukiz #pis #po #sld #lewica #prawica #oswiadczenie #niepopularnaopinia
Pobierz paramedic44 - Gardzę naszymi partiami politycznymi. Zbieranina imbecyli i karierowicz...
źródło: comment_EKxifZVTHD1CtjyCcK1XgQhYRGV3Y4jF.jpg
  • 7
@paramedic44: Jak posłem może być koleś po podstawówce, to ja nawet nie mam pytań co tam się #!$%@?. Liroy przynajmniej potrafi patrzeć z perspektywy obywatela, a nie z balkonu "elit".
@Droper:

Przykład z mojego otoczenia.

W Bydgoszczy i Toruniu poseł Latos i Olszewski zrobili wielki dym w sprawie odłączenia mojej uczelni i stworzenia oddzielnego uniwersystetu.
Poruszyli całe województwo, na uczelni było mega zamieszanie, podpisy zbierane w miastach.
Mieli przepchnąć ustawę w sejmie w tej sprawie

I CO?

I #!$%@? xD olali temat jak tylko dostali się do sejmu.
@paramedic44: Śp Rafał Wójcikowsiki
Najbardziej merytoryczny poseł 3 RP. Zginął w dziwnych okolicznościach. Przeciwstawawial się ustawie hazardowej wyprowadzajaca miliardy z Polski na mównicy sejmowej miał dokładnie omówić temat. Nie zdążył. Ogólnie jest aru ciekawych ludzi w klubie Kukiza. Tyszka, Rzymkowski.