Wpis z mikrobloga

Heja mirkokoksy, ostatnio stałem się "fanem" patryka2137 ( ͡ ͜ʖ ͡). Widziałem w kilku miejscach że chwali się rekordem na klatkę chyba 165kg. W wielu miejscach pisał również, że są filmiki na jego kanale jak wyciska 150kg. Tak przeglądam jego kanał i widze tylko jak meczy się ze 100kg. Ma ktoś jakiegoś linka do jego wyciskania przynajmniej 140kg?

#mikrokoksy #patryk2703
  • 33
  • Odpowiedz
@jakacper: ten człowiek nie wyciśnie 165kg. W życiu. Maks to koło 130kg ma. Patryk to taki typowy seba klatkę i bicka tylko ćwiczy. Na plecy podciąganie i się tym szczyci jak #!$%@?. Nóg nie robi i martwych czy wiosłowań bo by się ta jego "talia" złamała. Podobnie pewnie by się złamał na ławce przy większym ciężaże.
  • Odpowiedz
  • 2
@El_abrazo_de_la_serpiente widzialem to czarnobiale zdjecie. Niech mu bedzie, uwierze ze robi. Ja chcialbym jednak zobaczyc te jego slynne wyciskania. Na instagramie robi z trudem 100kg. Jak ludzie pytaja co to tak slabo, to pisze ze to ostatnia seria i wczesniej robil serie po 150kg. Nagral tylko ta ostatnia najgorsza :-D
  • Odpowiedz
  • 0
@El_abrazo_de_la_serpiente nie jest to duzo, ale nie kazdy ma gen do wyciskania wielkich ciezarow. Kulturysci czesto nie maja jakis wielkich rekordow. Chodzi mi bardzo o to ze zarzuca wszystkim klamstwa, a sam kreci duzo bardziej. Zainteresowala mnie ta klata, bo w kilku miejscach czytalem o tych jego rekordow. Dziwne ze taki narcyz ktory katuje klate nie wrzuca rekordow
  • Odpowiedz
@El_abrazo_de_la_serpiente: W pierwszym poście jest <3
Przecież 100 na klatę to malutko. Gdzieś czytałem, że jeżeli zaczyna osoba zdrowa trenować, która przedtem uprawiała sporty bardziej siłowe (sprinty, koszykówka), i po roku nie wyciska 100kg lub 2x ciężaru startowego to robi coś źle :/
  • Odpowiedz