Wpis z mikrobloga

Szukając wiadomości nt. UC przemyśl znalazłem taki "artykuł"
http://www.newsweek.pl/polska/spoleczenstwo/ali-express-najlepsze-oferty-zakupy-w-internecie-e-handel-,artykuly,405500,1.html

– Do zakupów na „Ali” najbardziej zachęca mnie brak opłat za przesyłkę – mówi Karolina spod Warszawy. Nieraz zastanawiała się, komu opłaca się wysyłać towar za kilka dolarów na drugi koniec świata, ale do dziś nie znalazła odpowiedzi.


xD

W swojej kolekcji ma już takie łowy, jak: wyciskarka pasty do zębów w kształcie żaby czy tytanowe nożyczki fryzjerskie. – Nie potrzebuję ich, ale były przecenione z 99 na 6 dolarów – przyznaje.


xDD

Jarosław Bartkowiak, 29-latek z Sulejowa, założyciel facebookowej grupy „Aliexpress Polska”, wyjaśnia: – Chiński rząd, nastawiony na wykończenie amerykańskiej gospodarki, pokrywa koszty przesyłek, których wartość nie przekracza 7 dolarów. Dzięki temu zachodni rynek zalewają tanie produkty z Chin.


xDDDDDDDDD

#aliexpress #rakcontent
  • 17
komentarze też tam dają radę...
#rakcontent jakby co

Kupiłam komurke kopia Samsung S5 od Aliexpres ale niestety nie czekałam żeby go sprawdzić tylko zaznaczyła ze dostalam ale niestety bateria trwała wszystkiego 4 godziny i wysiadala Ali express nie chcieli mi zwrócić pieniądze bo zaznaczyłam ze dostalam i $ 150 przepadlo taka ich była wymówka a bateria z orgi nb Alu wogule nie pasowała tak kupując elektronikę od Aliexpres czekajcie czy się sprawdza
@lukaszlukasz: @czerwonyziemniak: @matiwoj11: najlepszy jest ten fragment

Dla Jarosława Bartkowiaka ukryte aukcje to zmora. – Jestem legalistą. Podrobione gacie Calvina Kleina działają na mnie jak płachta na byka. Jeśli widzę, że ktoś zamieścił w grupie link do takiej aukcji, natychmiast go usuwam – zapewnia. Linków jest jednak tak dużo, że nie jest w stanie wyczyścić wszystkiego.


zapomniał chyba dopowiedzieć, że jest przeciwny dopóki swojego refa tam nie wstawi albo
@sebask: dokładnie, do momentu aż sam nie da swego refa lub jego tzw krąg wzajemnej adoracji,
niby tępi a administracja na grupie co chwila wrzuca linki i sposoby na zakup #!$%@?, nie pamięta też jak namiętnie reklamował i wrzucał tabelkę co wpisywać w wyszukiwarkę by wyszukało #!$%@? konkretnych marek, kolejna sprawa odkąd zaczęło się masowe krytykowanie go w nowych postach wprowadził moderację wszystkich nowych postów i połowa z nich na grupie
@matiwoj11: ostatnio siedzę cicho, nie udzielam się tam bo czasami zdarzają się jakieś ciekawe oferty, ale niestety obecnie sam syf i gowno recenzje konkursowe oraz wyłącznie szukanie zainteresowania przez jakieś kobiety-pasztety... ostatnio wprowadzono zapis w regulaminie ze jest zakaz krytyki w komentarzach. Można tylko lizać się po jajkach.
@matiwoj11: Poważne dziennikarstwo... w cale nie dziwię się, że ludzie gardzą neewsweekiem i jego redaktorzyną liskiem xD

ostatnio wprowadzono zapis w regulaminie ze jest zakaz krytyki w komentarzach. Można tylko lizać się po jajkach.


@tabarok: No #!$%@? nie wierzę ( )