Wpis z mikrobloga

@xivarion: @Spratus: na Uroczysku oczy otwarte szeroko - często tam wjeżdża policja i wyłapują ćwiczących bez prawka, a także tych co stwarzają zagrożenie w ruchu drogowym (mimo, że to totalne zadupie).
Realnie uwaga na innych ćwiczących i na (sporadycznie) spacerujących pieszych
@Pirooz: @Spratus: Nie rób trzody na parkingu obok NOSPR'-u błagam... chłopaki tam robią spoty i jak zaostrzą warunki spotykania się dzwoniąc po policję przez takie pajacowanie to będzie lipa
@S___K nie zamierzałem robić trzody. Nie zamierzałem pajacowac. Nie lubię jak ktoś zwraca uwagę w ten sposób. nie pojadę tam bo to środek miasta i nie uważałem tego za najlepsze miejsce. Nie zmienia to faktu, że moim zdaniem odezwałes się niezbyt kulturalnie i przez chwilę miałem ochotę tam jechać żeby zrobić na złość. Nie pojadę jednak. Nie martw się. Patelnia k ten parking za giszowcem bardziej mi pasują.
@Spratus: Nie miałem na celu Cię obrazić ani wyśmiać Twoich planów. Jeżeli tak to odebrałeś najmocniej przepraszam ale chodziło mi o to jak na to patrzą osoby które nie są w temacie. A widzą to zazwyczaj tak, przyjechał młodzik poświrować... . Nie bulwersuję się tylko to miejsce nie jest najlepszym pomysłem właśnie z tego powodu o którym wspomniałeś a moja uwaga to taki dodatek. Serdecznie Pozdrawiam i życzę miłego dnia! #