Wpis z mikrobloga

To uczucie kiedy #!$%@?ąłeś gównostudia robione dla rodziny (już pomijając to że i tak bym się tam długo nie utrzymał xd) i zająłeś się celem który sam sobie postawiłeś. Nie ma to jak w końcu mieć do czego dążyć z własnej woli.
#krakow - trzymać kciuki to za 2msc będziecie mieli do dyspozycji uczciwą złotówę do zwożenia z nocnych baletów ( ͡º ͜ʖ͡º)


#oswiadczenie #studbaza #touczucie #taxi #tylewygrac czy #tyleprzegrac
Pobierz TypowyPolskiFaszysta - To uczucie kiedy #!$%@?ąłeś gównostudia robione dla rodziny (j...
źródło: comment_uMv6XWAjk8f33Y19EJqj3ZpeZ6gTfnFn.jpg
  • 29
@Dzbanek91: na początku na pewno nie, za dużo kasy musiałbym "na już" wsadzić w przygotowanie auta pod taksę. Poszukam korpo które daje swój samochód. A po jakimś czasie się zobaczy czy będzie się opłącało zmienić warunki i zainwestować w e39, a może kupić inny samochód typowo pod taksę.
@TypowyPolskiFaszysta: w Krakowie nie ma takiego korpo ewentualnie możesz dla kogoś jeździć. (Mało opłacalne) wiem ze w icar gosciu szuka zmiennika na prace na druga zmianę. On ma auto i działalność ;) nie proponuje e39 na cierpa. Tylko skoda octavia ;)
@Dzbanek91: jakąś ofertę na olx znalazłem, że wymagana topografia+niekaralność i dają auto z gazem do dyspozycji 24h. Pogadałem z gościem to się chwalił że daje najlepsze możliwe warunki i żebym się kontaktował jak zdam topografie bo tylko tego wymaga a zapotrzebowanie ma podobno ciągle. Nie pytałem jaka sieć.
Ofert w necie pod dostatkiem, także jak nie to, to coś innego powinienem znaleźć.