Wpis z mikrobloga

Wykopowicze,

mogliście dziś zauważyć pewne utrudnienia w działaniu serwisu - to wynik intensywnych prac związanych z wprowadzeniem koniecznych zmian w infrastrukturze serwisu. A mówiąc tak bardziej po ludzku: przenosimy się do nowej, lepszej serwerowni - Beyond.pl ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Najtrudniejszy etap za nami, obecnie działamy już na nowych serwerach, choć jeszcze trochę pracy przed nami. Trzymajcie mocno kciuki, a my wracamy do rozgrzewania maszyn! ;-))

#wykop #naprawiajzwykopem #pracbaza #beyond
  • 96
@wykop: ja tak tylko spytam, ale nie można było tego robić w nocy, gdy ruch na stronie jest minimalny?
Za bardzo specem od IT nie jestem ( ͡° ͜ʖ ͡°), ale wszelkie poprawki na serwerze z pewnej gimbogierki robiłem w nocy by nie wkurzać userów
@wykop: nawet dość dobrze i szybko działa ta nowa wersja wykopu pod adresem STRIMI. PE EL ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Tylko jakiś bug chyba się pojawił w obecnej wersji wykopu bo nie mogę wkleić normalnie adresu.
@wykop: Jak to jest możliwe że wszelkie prace miały miejsce w ciągu dnia? Przecież jakby taka akcja miała miejsce u mojego obecnego pracodawcy to każdy wyleciałby na zbity pysk. W branży internetowej w której liczy się każda odsłona pozwalacie sobie na kilkugodzinne niedziałanie serwisu w ciągu dnia, przecież to jest #!$%@? dramat :D
Oczywiście mogliśmy napisać wcześniej, ale za dobrze Was znamy - to nie wpłynęłoby na liczbę wspomnianych przez Ciebie wpisów ;-)


@wykop: Co?! XD Zawsze, ale to zawsze jak planuję prace serwisowe gdziekolwiek u siebie to informuję wszystkich użytkowników, że takowe prace będą. Wiedzą oni o tym +/- tydzień wcześniej, chyba, że to coś niespodziewanego. Jeżeli jest to np. forum to wszyscy narzekają w jednym temacie, a nie w 100 zakładanych przez