Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Ja mam swoje mieszkanie.
On ma swoje mieszkanie.
Moje jest mniejsze ale juz spłacone.
Jego jeszcze na kredyt.
Będziemy mieszkać u niego.
Powinnam sie dokladac do raty kredytu czy nie?
Nie wiem.

#pytanie #mieszkanie #zwiazki #kredyt #rozowepaski #niebieskiepaski

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Zkropkao_Na

Powinnam?

  • Tak. 29.5% (410)
  • Nie. 70.5% (981)

Oddanych głosów: 1391

  • 64
  • Odpowiedz
  • 46
@AnonimoweMirkoWyznania Na logikę jak będziesz mieszkać u niego to bym się dokładał, połowę tego ile średnio kosztuje wynajem takiego mieszkania w mieście. A swoje poprzednie wynajmij. W razie czego bedziesz miała gdzie wrócić.
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Ja sądzę, że rachunki, jak niektórzy sugerują, to mało. Tzn takie licznikowe. Dorzuciłbym podzielenie czynszu. W końcu będziesz tam mieszkać. ;)
Plus, możesz wynająć swoje. Np dostaniesz 1500, czynsz 400 opłać - zostanie Ci 1100. 1100, którego nie miałabyś mieszkając tam. Jest kilka argumentów, a jak rozmawiałaś z niebieskim to co mówił? :) Co Ty sądzisz?
Raczej nie jest to temat z jednym najlepszym rozwiązaniem.:) By żadne z Was nie
  • Odpowiedz
@lordvankris: @Mlucek: @bialaowca: Jeżeli swoje mieszkanie wynajmie to czemu tylko rachunki? Jej mieszkanie zarbia, ona mieszka u niego, wiec powinni się podzielić skoro planują razem życie.

To tak jakby mieć 2 samochody, ale po zamieszkaniu razem jeden sprzedać. Laska mówi ze to ja teraz nie będę się dokładała do utrzymania twojego samochodu, ale będę z niego w 50% korzystać.
  • Odpowiedz
ale będę z niego w 50% korzystać.


@poczekaj: Nie wyobrażam sobie, by chłopak spłacał mi kredyt. Skoro mieszka u mnie, to płaci tylko za rachunki. Dzisiaj z nim jestem, za pół roku mogę nie być. Ja mu nie wynajmuję części mieszkania.
  • Odpowiedz