Wpis z mikrobloga

Chcę tylko powiadomić wszystkich #pcmasterrace rozgoryczonych faktem, że Nintendo chowa przed nimi gry, że po 2 dniach od premiery udało się odpalić nową Zeldę na emulatorze xD Tutaj wideo jak to mniej więcej chodzi na i7-4790K, GTX 780, 8GB RAM - https://streamable.com/vm3ju

Jak widać nie jest super płynnie(tak jakby na Switchu było co nie? hehe ), ale sam fakt, że w ciągu DWÓCH DNI w ogóle da się BOTW odpalić na emu to jest sukces i niedowierzanie.

Jeszcze dużo roboty przed developerem Cemu bo np. nie działa wykrywanie kolizji z wodą czy używanie niektórych umiejętności(ba, nawet nie da się opuścić pierwszej lokacji bez używania dodatkowego save'a), ale myślę, że kilka miesięcy i Legend of Zeldo będzie w pełni grywalne.

Mi to tam wsio rawno bo do tej pory nie skończyłem żadnej części Zeldy, ale może kogoś zainteresuje i trochę go dupa przestanie piec. xD

#emulacja #gry #zelda i do tego #nintendo bo oni zawsze się tak śmiesznie denerwują jak ktoś wspomni emulatory albo przerabianie konsol. xD
  • 12
Jak widać nie jest super płynnie(tak jakby na Switchu było co nie? hehe ), ale sam fakt, że w ciągu DWÓCH DNI w ogóle da się BOTW odpalić na emu to jest sukces i niedowierzanie.


@Vigo_Von_Homburg_Deutschendorf: No już nie przesadzajmy. Oni nad tym emulatorem już trochę pracują. Do samego odpalenia pewnie trzeba było kilka rzeczy dopieścić. Zrobienie tego grywalnego będzie wymagało dużo więcej zabawy. Choć #cemu jest w dość zaawansowanym stanie