Wpis z mikrobloga

Dobrý den, ahoj, sejsony Tajger Oguni, smích chci tohoto druhu, tento druh Janusz obchodníka s tím, že kurva ví, kdo tuto onanista, a jsem neřekl - holohlavý. Tento druh odpadu. Tento druh odpadu pohřbít. KURRRWA No, co to mluvíš? A ne to, zapomněl jsem fejmu chcete pít co? Mmm, a to tooo. Vy balaronie jeden! Ty, Janusz obchodník, kurva, prdel odstraněny, KHURRRWA. Musíte mít pěkně v prdeli v hlavě, jako jsi ty. Ale jdi do prdele krátce kolem. No to, šunka ... No, vypadá to, že baranon, kurva. I s těmi přesto, okularkami, okurarami, děvka. HAM! Pověz mi, když jsi viděl barerona s brýlemi, zřejmě jen ty děvko! Janusz kupec, pokud jste, děvko! Myslím, že tohle. Tato baranon KURRWA! Czeba být kočička jako on. Takový šunka s okuralami? Brýle? Jaa kurva, to udělat. Trvat i několik, chodit do posilovny, Trim, zhubnout trochu boo ... Jak budete zpátky, budete hovno, ne člověka. Zhubnout malého chlapce, protože vypadáš ... nepříjemné! Ham ... S okurarami HHHHHHHHHH, odváží-je směšné. I přesto se bavit s tegobe na popafy! Boom!
#bonzo
  • 2