Wpis z mikrobloga

@angela09: Ale co w tym dziwnego? Czasami ludzie wpłacali pomyłkowo 2x za przesylkę czy też wychodziła inna kwota i mimo dużej sprzedaży zawsze potrafiłęm wyłapać taką osobę i oddać hajs. Nie rozumiem, robić bohaterski czym ze zwykłego zachowania.
@angela09: Miałem podobnie, kupowałem ramę rowerową na alledrogo, gośc nie wiedział ile może kosztować przesyłka, to mu wysłałem 40 złotych dodatkowo i umówiliśmy się, że zwróci co zostanie bo jak mi powiedział: on na przesyłce nie chce zarabiać. Jakos mu nie bardzo uwierzyłem, ale że sie napaliłem na rame jak szczerbaty na suchary, no to wpłaciłem dodatkowo 40 złotych, okazało się, że kurier kosztował chyba z 15-20 złotych i juz nastepnego
@angela09: to takie szokujące? Mam wrażenie, że powinno być normą. Już kilka razy wysyłałem tego typu wiadomości, bodajże nawet przy 50gr nadpłaty. Taką nadpłatą się nie wzbogacę, propozycja zwrotu mnie nic nie kosztuje, a m.in. dzięki takiemu podejściu mam na allegro stosunek pozytywów do negatywów 900/0
@Triplesix: No nie wiem, ja na przykład nie mam kasy fiskalnej i nie mogę przyjąć żadnej zapłaty gotówką, bo musiałabym tę kasę wtedy kupić. A nawet gdybym ją miała, to i tak bym nie kombinowała - i nie wydaje mi się, żeby przy takich kwotach nawet mniej uczciwym przedsiębiorcom opłacało się kombinować.