Wpis z mikrobloga

Współczuję oglądaczom meczyków Barc(w)elony. Jedyna w swoim rodzaju drużyna, grająca w unikatowym ustawieniu 4-3-3-3.

Powtórki wideo są blokowane chyba głównie przez "więcej niż klub", bo przecież gdyby nie symulki czy pobłażliwość sędziów (odgwizdanie symulacji to musowa kartka, chyba że chodzi o FCB) to ten klub nie miałby tak ładnej gablotki z trofeami.

Jako wieloletni fan ligi włoskiej z pełną stanowczością przyznaję: BARCELONA PRZEBIŁA WŁOSKICH PIONIERÓW GRY AKTORSKIEJ NA BOISKU.

#mecz #fcbarcelona #psg #ligamistrzow #pilkanozna
M.....a - Współczuję oglądaczom meczyków Barc(w)elony. Jedyna w swoim rodzaju drużyna...

źródło: comment_F5oKnApPsXT7LRyA7onVvTkqpalQtGCb.jpg

Pobierz
  • 19
@RadoslavDuchovny: @as25_cule: @kulaty: weźcie mi powiedzcie, kto wam zasugerował, że jestem kibicem Realu?
Czy wam się świat #!$%@?ł tak bardzo, że uważacie, iż każdy kto krytykuje Barcelonę musi być fanem "Królewskich"?

Jesteście jak te polityczne oszołomy, co mówią "Jak krytykujesz PO to jesteś PiSior" albo "Krytykujesz PiS? Ty PeOwski lemingu."

Tu nie chodzi o oba karne, ale o jednego + czerwoną kartkę za atak z tyłu + kartki za
@MagnaPomerania: wspomniałem o realu, bo napisałeś ze głownie barca bojkotuje powtórki, kiedy w rzeczywistości to jej największy rywal to robi. Tak samo jak mogę powiedzieć ze barca jest najbardziej pokrzywdzona w ostatniej dekadzie primiera. Można nie lubić barcy za to jak grali, co nie zmienia faktu ze kazdy gol został zdobyty poprawnie (początkowo sam uważałem ze 5 bramka jest autorstwa sędziego, ale jak obrońca przywala rękę do szyi gryzonia to sorry,
@MagnaPomerania: szczerze nie uważam psg za szczególnie pokrzywdzone. Fakt, błędy były, ale to nie ten kaliber błędów żeby mowic ze barca to ufealona. Jedyny mecz jaki mi sie przypomina gdzie rzeczywiście sędziowie pomagali to z Chelsea. Ale na przykład w meczu z interem w 2010, to sędziowie mylili sie na niekorzyść na barcy. Tak czy siak, kończąc dyskusje. Tak jak każda osoba tutaj - nie mogę sie doczekać powtórek wideo
@MagnaPomerania: Mnie troszeczke śmieszy stosowanie tego obrazka odnośnie Barcy. Masz Ty mireczku pojęcie, że powyższy hmm "transparent" w oryginale dotyczy Interu? :D
Co do meczu do fakt, gra aktorska zauważalna ale wg mnie obrońcy PSG dali sędziemy pretekst do podyktowania ich. W przypadku Suareza to nie wiem czy nawet analiza wideo by coś zmieniła bo na powtórkach ciężko jest ocenić siłę z jaką on był przyciśnięty tą reką przez obrońce. Nawet