Wpis z mikrobloga

@budus2 miałem xsjado 1.0 ale przy moich 105 kg to się gięły w #!$%@?, tak to spoko opcja nawet. gdyby nie to gięcie zbyt mocne to bym sobie zostawił do luźnej jazdy. kolega z mojej kategorii wagowej za to jeździ i nie narzeka ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Lesbijska_mewa: hej, odpisuję dlatego że też przygodę zacząłem nie dawno i też na decathlonowym sprzęcie. Po pierwsze szacun za decyzję kupna i witam na tagu :P ja co prawda rolek oxello nie kupiłem tylko rollerblade Bravo (300zł kosztowały w decathlonie) - generalnie to na kazdych rolkach da sie fajnie pojezdzić i fajnie wyglądać. Najpierw proponuję nauczyć się HAMOWAĆ czy to hamulcem czy dowolnym stylem. Tak na prawdę dopiero wtedy można normalnie
@budus2: Cumplu, ekspertem od agresywnej nie jestem, jednak XSjado na początki to wg. mnie fatalny pomysł ;-) Najlepiej coś pancernego (Throny jakieś np), a najlepiej jeszcze dorwane z drugiej ręki, żeby zamknąć cały set w 300 zł i mieć totalnie luźną głowę w temacie "aaa bo mi trochę szkoda, takie ładne" :-)