Wpis z mikrobloga

2 dni temu zakupiłem Xiaomi Redmi 3s. Jak dotąd internet z sieci komórkowej działał znakomicie. Dzisiaj jednak coś się popsuło i internet wcale nie działa, lub działa tak ślamazarnie, że wiadomość w messegerze przesyła się 5 minut. Jeśli chodzi o zasięg to mam go full. Są pokazane te "strałeczki" które cały czas gasną i się zapalają. Po prawej stronie od wskaźnika zasięgu jest literka E i czasami dodatkowo pokazuje się napis "Plus". W ustawieniach mam stawione preferencje na LTE. Jestem w centrum dużego miasta (Poznań), więc nie powinno być problemu z zasięgiem. Strony w ogóle się nie ładują. Ktoś wie ocb?

  • 24
@halfmaniac: gwiazdka, hasz, gwiazdka, hasz 4636 hasz, gwiazdka, hasz gwiazdka - informacja o telefonie 1 - ustaw preferowany typ sieci - SCDMA, WCDMA and LTE
@JcL: A czy takie rozwiązanie nie spowoduje tego, że całkowicie nie będe miał zasięgu - ani komórkowego, ani internetowego, gdzieś poza miastem? Gdzie jednak ten zasięg nie jest taki mocny?
@Andczej: @PaulStone: @JcL: Włożyłem kartę z kumpla, który jest w Playu i od razu wskoczyło 4G, zmieniało się czasami na H+. Jak włożyłem moją kartę z powrotem, to jest raz 3G a raz H+, mimo że wcześniej było cały czas E. Wariuje moja stara karta sim, czy też coś z telefonem?