Wpis z mikrobloga

#bmw #wypadek
Ten 17 letni Sebek co podpuszczał Karynę do jazdy 250 po krajówce i potem zginął jak tępa tzipa wpadła w poślizg, to się okazuje, że córkę miał od dwóch miesięcy xD
Wzorowy ojciec, spędzający wieczory na zapi3rdalaniu samochodem z naj3banymi znajomymi ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 95
  • Odpowiedz
@destrukc-ja: @57_bel_air_fan

A co z ocalałymi? Ograniczenie do 70, a ci ponad 250 #!$%@? xDD

Huop głupio zrobił, że dał tej karynie prowadzić, ale był pijany i chyba nie wiedział, że aż tak #!$%@? sprawe. Ten kolega tez dobry, zamiast uspokoić karyne to ja podpuszcza żeby zapi##dalała no i huopa ni ma.
  • Odpowiedz
  • 619
@telemach20: tam jest klasyka polski powiatowej, czyli zapi3rdalamy ile wlezie i liczymy, że nic się nie stanie.
Oliwier wydaje się być ostrym kretynem nawet na standardy Polski B, skoro po 3 miesiącach od zabicia kogoś beztrosko się nawalił i namawiał koleżankę do takiej jazdy. Czyli kompletnie nie skumał zależności między prędkością a skutkami ewentualnego wypadku.
Odnośnie czy jego wina czy nie - założę się, że nie jechał wtedy nawet w pobliżu
  • Odpowiedz
@telemach20: kurła, poj#bały mi sie wersje xD

Myślałem, że ten huop z tyłu to oliwier, a ten obok kierowcy to jego kumpel. Czyli oliwier i karyna przeżyli, a kumpel zmarzł? Ciekawe, ile dostaną ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Mr_3nKi_: Oliwier, Karyna i chyba jakiś trzeci przeżyli.
Filip zmarzł ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Narazie Karyna pierdzi w pasiak w śledczym, reszta hula po wolności.
Różowa dostanie pewnie rok-dwa zawiasach, reszcie nic się nie stanie
  • Odpowiedz