Wpis z mikrobloga

@Mr_3nKi_: nie, oliwier siedział z przodu i podpuszczał młodą do szybkiej jazdy. To on zabił jadącą na rowerze 60 letnią (a nie 80) kobietę. Filip siedział z tyłu i to on zginął. W samochodzie mieli jeszcze psa, oczywiście też martwy.
@syjusz: a Filipek nie podjudzal nagrywając wyczyny?
Chciał ten film potem wysłać do Stop Chama na jutube?
Oczywiście, że wszyscy się tam nawzajem podjudzali, tylko Oliwier jeszcze próbował robić za instruktora jazdy sportowej.
@57_bel_air_fan Najwięcej słychać podjaranego właściciela.
Ja sam niejednokrotnie dawałem prowadzić auto 200km+ również pod wpływem, ale na tyle panowałem nad sytuacją że pozwalałem na małe przegazowki i prędkość max 140km/h.
Pomijajac już czy on był taki czy owaki, czy nie powinien tam być czy nie. Winny był tylko temu, że nie powiedział aby kierowca zwolnił. Ale mlody, głupi i pewnie pijany nie pomyślał o konsekwencjach.
Najbardziej mnie wkurzyli Ci rodzice w tym
@syjusz: czemu był winny to wiedzą tylko ten kretyn z siedzenia pasażera i morderczyni zza kierownicy.
Jestem na 99% przekonany, że ten gnojek tak samo ją podkręcał i właśnie dlatego zaczął nagrywać. Jeśli uważasz inaczej, to spoko, ja nie przekonam Ciebie, Ty nie przekonasz mnie.
Rodzice to pewnie albo szok i wypierają albo typowo polackie myślenie, że takie wypadki zdarzają się w bańce i nie mają żadnych przyczyn poza tym, że