Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Moja wybranka serca powiedziała mi, że mi ufa ale innym laskom nie ufa i że jak się faceta spuści kompletnie ze smyczy to pójdzie w tango, to pewne jak amen w pacierzu dlatego bez niej nie ma żadnych samotnych wypadów do klubów czy innych imprez integracyjnych, bo u niej w pracy wszyscy faceci co jeździli samotnie na integracyjne zdradzili swoje lube już dawno, mimo że przed nimi robią oczka jak kotek ze szreka a na tablicę na fb udostępniają post fundacji ratujących dzieci, taka natura faceta i już mówi.
#zwiazki

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Limonene
  • 26
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: ale masz karynę hehe ( ͡° ͜ʖ ͡°)

ufa


Nie ufa cumplu, nie ufa. co więcej, nie chcę siać fermentu, ale jak dochodzi do czegoś takiego jak ta patologia, to znaczy, że ona może mieć coś za uszami i nie chce żebys zrobił jej to samo ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: lol, nie, nie ufa Ci. Ja puszczałam swojego faceta na spotkania z koleżankami, bo wiem, że jak zdradzi to to jego wybór, a ja się i tak dowiem prędzej czy później. A dodam Ci jeszcze, że jak będziesz żył w takiej klatce to Ci na pewno kiedyś #!$%@? i pójdziesz w tango, bo normalny człowiek nie wytrzyma ciągłej inwigilacji.
  • Odpowiedz
  • 12
Heh, zalozyla Ci obroze kolego, dopiela smycz, a teraz ja bedzie powolutku skracac. Niedlugo jak wyjdziesz ze smieciami i nie bedzie Cie minute dluzej, to bedzie awantura, ze pewnie jakies sasiadki rwiesz na klatce. Coz... Nie zostawiaj jaj w drugich spodniach i ogarnij temat do normalnej postaci, nim Twoja meskosc przyjdzie uczcic minutą ciszy...
  • Odpowiedz
Moja wybranka serca powiedziała mi, że ma do mnie zaufanie. Nie ufa jednak innym kobietom i twierdzi, że jak się swojego faceta zostawi bez kontroli to dojdzie do zdrady. Jest tego bardzo pewna, dlatego bez niej nie mogę sam chodzić na żadne imprezy. Nie jest ważne czy to klub, czy spotkanie integracyjne. U niej w pracy wszyscy faceci, którzy wybierali się samotnie
na wspomniane spotkania nie dotrzymywali wierności swoim wybrankom. Twierdzi, że
  • Odpowiedz
PrzystojnyJabol: Tutaj musisz krótko - jak nie ufa to tam są drzwi. Jak się na to zgodzisz to potem będzie znów coś i coś... i na koniec zostaniesz pantoflem frajerem a i pewnie rogaczem gratis.
To też może być test na Twoją męskość ( ͡° ͜ʖ ͡°) niezłą sobie karynę dobrałeś...

Zaakceptował: Shyvana
  • Odpowiedz
@cynamonowa: jesteś tego pewna, że dowiedziałabyś się prędzej czy później?
@AnonimoweMirkoWyznania: chyba będę jedyna, która przyzna rację twojej lasce. Chociaż nie pozwalanie facetowi wychodzić nigdzie samemu to przesada. Ale prawdą jest, że jest coraz więcej jest wyposzczonych "niezależnych kobiet" które na siłę szukają bolca i nie odpuszczą dopóki nie osiągną celu. A niestety często takie laski np. na imprezach bardzo zwracają na siebie uwagę wyzywającym wyglądem co jest równoznaczne z
  • Odpowiedz
@zielonka: tak, jestem pewna, bo przeszłam na własnej skórze, co prawda dużo czasu to zajęło i jak to mówią "najciemniej pod latarnią", ale w końcu nadszedł taki moment kiedy wszystko runęło.
  • Odpowiedz