Wpis z mikrobloga

  • 1
@szatniarz01 mylisz pojęcia między krótkimi włosami a świeciem na chłopaka jest jakieś 30cm różnicy:p
Nic nie stracilam. Natomiast swoja atrakcyjność nie mierze długością włosów. To jeden z elementów jak figura czy ładna buzia czy fakt, dość kluczowy co ma się w głowie:p
  • Odpowiedz
@misia87vs: Ja tam mam koleżankę, co się ścięła na krótko i sporo straciła. No ale może Tobie pasuje, nie dałaś zdjęcia, to skąd mamy wiedzieć? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Co ma się w głowie to bardzo ważne, jasne. Z pustakiem nikt nie chciałby być, ale jak laska jest brzydka, to facetowi nie stanie :P
  • Odpowiedz
@szatniarz01: jest jeszcze coś takiego jak zdrowie psychiczne, które jest BARDZO ważne w walce z taka chorobą. Na własne oczy widziałam jak bardzo. Dziewczynka, której taka choroba i tak zryła beret nie potrzebuje do tego jeszcze chodzić z chustką na głowie i byc wytykaną w szkole przez często bardzo okrutne dzieci, a sztuczne włosy sory ale nie ma co porównywać do prawdziwych.
Widziałam kilka takich metomorfoz przed i po ścięciu tych
  • Odpowiedz
@szatniarz01: A tak w ogóle to kolejny dowód na #logikaniebieskichpaskow. My różowe jesteśmy takie złe i patrzymy tylko czy macie kase i >180cm, a wam w głowie co? Jak laska jest ładna to co jej do zmieni, że miała włosy do tyłka a teraz ma do ramion? Dalej jest ładna plus okazuje się jak PIĘKNY MA CHARAKTER, noooo a przecież na to trzeba patrzeć nie? To weź to pod uwage,
  • Odpowiedz