Wpis z mikrobloga

@uosiu: Nawet nie wiem, ale i tak siemka :D

@mm0070: Osobiście nie lubię jeździć japońcami. Jedyny, który mi przypadł do gustu to nowy lex is200t. Reszta Toyot i tych innych... Średniawka. Zwłaszcza w środku. Ktoś kto projektował nowe deski rozdzielcze musiał mieć nie tylko skośne oczy ale i mózg.

O starszych się nie wypowiem. Mieliśmy kiedys primerę i była spoko. A jakiegoś JDMowskiego klasyka chciałby mieć każdy :)
@battles: Wejdź na lejolej(wyguglować mozna). Tam masz pełną gamę tych olei do kupienia. Z tego co wiem jest to jeden z najlepszych syntetycznych olei na rynku. Produkowany z najlepszych frakcji. Podobno lepszy jest tylko olej stricte racingowy.

EDIT: W internecie są też testy tego oleju w porównaniu z innymi. Po przegrzaniu wydziela się z niego o wiele mniej zanieczyszczeń, dodatkowo trzyma parametry.
@battles: Nie mogę właśnie ponownie znaleźć tych testów. Jest coś na YT ale raczej mało miarodajne.

W każdym razie mój kumpel wlał to do SR20DE i nastąpiło znaczne wyciszenie pracy silnika(z odłączonym zapłonem kręcił już jak #!$%@?). Dodatkowo w internecie krąży wiele opinii, w których ludzie opisują efekt "naprawienia" klepiących szklanek. Teoria jest taka, że olej ten pozostawiając mniej osadów oczyszcza drobne kanaliki, które smarują i wypełniają szklanki przez co luz