Wpis z mikrobloga

Mirki, który licznik byście wybrali i dlaczego?
Lezyne Y10 Super GPS
Sigma Rox 11.0

Głownie zastanawiam się który z liczników będzie dokładniejszy w zapisywaniu tras i informacji o nich.
Czytałem już recenzję @sta na temat licznika Lezyne, ale może ktoś jeszcze miał z nim lub z sigmą kontakt i jest w stanie coś więcej o nich powiedzieć?

  • 8
@demoos: no to jesteś pierwszy:D wśród znajomych do tej pory przed 12 lat jak śmigam zawsze prędzej czy później lądowali z garminami;) mimo wcześniejszych zarzekań że garniaka nigdy!
te nowe garminy są jakieś upośledzone, kolorowe wyświetlacze, słabe baterie...


@sta: wut?

@jagoot: po co się bawić w jakieś Sigmy i inne cuda skoro w tym pieniądzu możesz mieć po prostu Garniaka? A jak chcesz przyoszczędzić to chyba Bryton będzie lepszym wyborem od tych dwóch co wkleiłeś.
wut?


@Rules: chodzi mi o to że garmin poszedł w kierunku kolorowych, dotykowych wyświetlaczy i kastrowania baterii (edge 20/25 ( ͡° ͜ʖ ͡°) ) gdzie zdecydowanie bardziej przekonuje mnie podejście ze starej, czarno-białej 500-tki czy nowych wahoo, lezyne i reszty. Jedyny sens takich ficzerów to coś typu edge 1000 z mapami. Ale do wyświetlania danych, nawigacji turn by turn czy po kursie - tylko klasyczne, 2-kolorowe cyferki