Wpis z mikrobloga

@Sheena1: Irytował mnie dziś Blain, nie wiem co to za misja, żeby Winiarskiego wystawić w tak ważnym meczu. 14 procent w ataku, a on go trzyma, zamiast spróbować z Szalpukiem. Mimo porażki Skry, to wydaje mi się, że oni mają największe szanse na awans. Nie wiem, dlaczego tak dużo osób było przekonane, że Zaksa wygra albo urwie punkt Biełgorodowi.
@Sheena1: Zaksa - bardzo duże rozczarowanie, po pierwszym secie sądziłem że pójdą za ciosem i zmiażdżą Biełgorod, ale coś się... coś się popsuło (przyjęcie) i wszystko poszło w #!$%@?. Jakby był Tillie to by to inaczej wyglądało, jednak Buszek jest zupełnie poza formą.

Skra - no tak jak mówisz Lube musiało się z nimi pomęczyć, czyli niezły wynik biorąc pod uwagę że praktycznie nie było środka i jednego ze skrzydeł. Strach
@ZajetaLampka: chyba oglądaliśmy inny mecz :P tylko Ivovic grał na poziomie cały mecz. Środek szedł jak już totalnie skrzydła siadły (najlepsze było jak w pewnym momencie poszło chyba 5 razy przez środek rozegranie, jak zobaczyli że idzie :P), przyjęcie falowało, Schops nie kończył.

@Marmite: mi działałą do końca chociaż zacięła ze 3 razy.
@mlecz90: nie widziałem meczu Skry, a trzymał przyjęcie? nikt od niego kołków nie wymaga ;p
@Przepior86: chodzi o to że na moim wiekowym tablecie działała spoko, aż zaczęły się jakieś problemy z desynchronizacją dźwięku i obrazu i coś mi palnęło ostatnio do głowy i postanowiłem ją zaktualizować. To nie dość, że po aktualizacji problemy dalej były, to jeszcze teraz uruchamianie streama to koszmar, muszę go restartować po kilka razy i potrafi to trwać bardzo długo zanim załapie w końcu. Wczoraj już było na tyle późno (bo
Przyjęcie było przeciętne, grał gorzej od Szalpuka w meczu z Indykami. On powinien grać z BBTSami i Częstochową, a nie po długiej przerwie rozgrywać mecz z Lube. Może Blain myślał, że Winiar, tak jak to było 2 lata temu, gdy po kontuzji wrócił do gry i pomógł wygrać mecz z Perugią.